Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Mads Hansen trafi do jednego z zespołów PGE Ekstraligi?

Mads Hansen
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Mads Hansen trafi do jednego z zespołów PGE Ekstraligi?

Dla 23-letniego Madsa Hansena obecny sezon jest bardzo dobry. Duńczyk pozytywnie zaskoczył swoją jazdą w 1. Lidze Żużlowej, wyrastając na jednego z liderów Wybrzeża Gdańsk. Ponadto godna pochwały jest również jego dyspozycja w ligach zagranicznych, gdzie prezentuje wysoki poziom. 23-letni zawodnik może w przyszłym sezonie zasilić jeden z zespołów PGE Ekstraligi, jako zawodnik U-24.

Chris Holder wystąpi w meczu z GKM-em Grudziądz?!

Jak wynika z ustaleń portalu sport.trójmiasto.pl, zainteresowane Hansenem są 3 ekstraligowe drużyny. Mowa tu o Apatorze Toruń, Włókniarzu Częstochowa i Stali Gorzów. Nikogo nie może dziwić to, że te zespoły chcą pozyskać Duńczyka, gdyż to właśnie zawodnicy na tej pozycji najbardziej zawodzą w ich składach, a 23-letni Mads Hansen mógłby skutecznie wypełnić tę lukę.

Obecny klub zawodnika, Wybrzeże Gdańsk, nie zamierza jednak zrezygnować z walki o zatrzymanie żużlowca w swoich szeregach, jednakże ciężko będzie im walczyć finansowo z klubami z elity, które są w stanie zapłacić o wiele więcej niż zespoły z zaplecza PGE Ekstraligi.

Sam zainteresowany wypowiedział się na temat swojego ewentualnego odejścia dla portalu sport.trójmiasto.pl. Mads Hansen mówił, że chciałby w Gdańsku pozostać, ale w tym momencie sezonu nie chce składać deklaracji.

„Chciałbym tu zostać, ale to dopiero połowa sezonu i nie chcę składać żadnych deklaracji” – powiedział dla lokalnego portalu Mads Hasnen

Czy Mads Hansen trafi do jednego z klubów PGE Ekstraligi? Dowiemy się tego za parę miesięcy. Na pewno będzie on jedną z rozchwytywanych postaci, gdyż z racji wieku będzie mógł zasilić pozycję U-24, a dobrych zawodników na tę pozycję obecnie brakuje.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *