Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Chris Holder wystąpi w meczu z GKM-em Grudziądz?!

Transmisje żużla w niedzielę
Fot. Czarny Productions

Autor: Krzysztof Choroszy

Chris Holder wystąpi w meczu z GKM-em Grudziądz?!

Ten sezon jest bardzo pechowy dla Chrisa Holdera. Australijczyk w meczu z GKM-em Grudziądz po podcięciu przez Kacpra Pludrę, uderzył plecami o drewnianą bandę. Diagnoza była fatalna, uraz kręgosłupa i kilka miesięcy pauzy. Przez długi okres czasu termin powrotu na tor byłego mistrza świata nie był znany.

Nicolai Klindt w mocnych słowach o Kowalskim i dopingu technologicznym

Holder może powrócić już na kolejny mecz, kiedy to Unia Leszno podejmie u siebie drużynę z Grudziądza. Dla ekipy z Leszna będzie to arcyważny mecz, który może przesądzić o utrzymaniu, bądź spadku „Byków”. Informację na temat zdrowia Australijczyka podał na swoim Twitterze dziennikarz Eleven Sports, Maciej Markowski. Dziennikarz pisał również, że Holder rehabilitował się w ciszy i nikt nie nakłada na niego żadnej presji w jego powrocie na tor.

Unia Leszno w tegorocznym sezonie jest trapiona kontuzjami. Na początku wyleciał jeden z liderów, Chris Holder, następnie tacy zawodnicy, jak Janusz Kołodziej, czy Grzegorz Zengota. Kołodziej wrócił już na tor i będzie dostępny podczas kluczowych spotkań, natomiast, kiedy nastąpi powrót Zengoty, nie wiadomo.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *