Żużel - Best Speedway Tv

Luke Becker powraca! Świetne informacje od Falubazu | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Luke Becker powraca! Świetne informacje od Falubazu

Luke Becker

Luke Becker powraca! Świetne informacje od Falubazu

Luke Becker z pewnością może być nazywany jednym z największych pechowców tego sezonu. Przez kontuzję, której doznał na torze w Żarnovicy, stracił on początek sezonu. Wrócił do jazdy po dojściu do zdrowia i kiedy wszystko zaczęło się układać, a dyspozycja Amerykanina wydawała się rosnąć, to zawodnik groźnie upadł w meczu 1 Ligi w Bydgoszczy i po raz kolejny musiał pauzować.

Rasmus Karlsson mistrzem świata, Pawełczak ze srebrnym medalem – SGP3 [RELACJA]

Falubaz Zielona Góra – klub, którego Becker jest zawodnikiem, poinformował na swoim Twitterze, że zawodnik w piątek trenował na torze, a na motocyklu czuł się dobrze i prawdopodobnie wystąpi on w poniedziałek podczas meczu ligi angielskiej. To optymistyczne wieści dla kibiców drużyny z Zielonej Góry, która do najważniejszej fazy sezonu podejdzie w pełnym składzie.

Dla 24-letniego Amerykanina obecny sezon jest pierwszym w barwach zielonogórskiego Falubazu, który pewnie dąży do awansu. Prześladowany przez kontuzje Luke Becker raczej nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości, wykręcając średnią na poziomie 1,632, startując jednak w 5 spotkaniach.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×