Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Lublin zastąpi Warszawę jako gospodarz piątej rundy serii FIM Speedway Grand Prix 2021 w sobotę, 7 sierpnia.

Lublin

Autor: Redakcja

bstv 1536x162 4 1024x108 1
Lublin zastąpi Warszawę jako gospodarz piątej rundy serii FIM Speedway Grand Prix 2021 w sobotę, 7 sierpnia. 2

Lublin zastąpi Warszawę jako gospodarz piątej rundy serii FIM Speedway Grand Prix 2021 w sobotę, 7 sierpnia.

Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski w 2021 r. zostało odwołane na początku tego roku ze względu na wpływ i niepewność związaną z Covid-19.

Będzie to pierwszy raz, kiedy Motor Lublin Speedway zorganizuje rundę FIM Speedway Grand Prix, z powodzeniem zorganizowanego i przełożonego finału Monster Energy FIM Speedway of Nations w zeszłym roku.

Jorge Viegas, prezes FIM, powiedział: „FIM może tylko podziękować dla Motoru Lublin, PZM i naszemu promotorowi za znalezienie wiarygodnego zamiennika SGP w Warszawie. Będziemy nadal współpracować ze wszystkimi naszymi partnerami, aby mieć najlepszą FIM Speedway Mistrzostwa Świata.”

Jakub Kępa, prezes Motor Lublin Speedway, skomentował: „Jako prezes Motor Lublin Speedway i mieszkaniec Lublina czuję się zaszczycony i zaszczycony, że mogę zaprosić wszystkich do swojego rodzinnego miasta.

Speedway Grand Prix to impreza najwyższej rangi i nie wyobrażam sobie lepszej okazji, by udowodnić, że serce Lublina jest nastawione na żużel. Jestem pewien, że każdy zostanie ciepło przyjęty i zapamięta niepowtarzalną atmosferę.”

Paul Bellamy, wiceprezes i dyrektor zarządzający Motorsports Events w IMG, która obsługuje serię FIM Speedway Grand Prix, dodał: „Cieszymy się, że możemy organizować zawody Speedway Grand Prix w Lublinie, jednym z najszybciej rozwijających się klubów sportowo”

źródło. speedwaygp.com

fot. Natalia Gotter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×