Żużel - Best Speedway Tv

Lokomotiv Daugavpils przedłuża kontrakt z kolejnym zawodnikiem | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lokomotiv Daugavpils przedłuża kontrakt z kolejnym zawodnikiem

szanse

Lokomotiv Daugavpils przedłuża kontrakt z kolejnym zawodnikiem

Lokomotiv Daugavpils był dość spokojny na początku okienka transferowego, jednak każdy kolejny dzień przynosi nam informację o nowych umowach w łotewskiej ekipie. Dzisiaj klub za pośrednictwem swoich social mediów poinformował o przedłużeniu współpracy z kolejnym zawodnikiem.

Jewgienij Kostygow, bo o nim mowa, podpisał nową, roczną umowę z klubem, którego jest wychowankiem. Doświadczony senior ma za sobą nie najgorszy sezon, a w perspektywie ostatnich, przeciętnych lat, można nawet powiedzieć, że całkiem udany. Kostygow w rozgrywkach 2 ligi wystąpił w 13 meczach i 64 razy pojawiał się na torze. Po 13 razy przyjeżdżał na pierwszej i drugiej pozycji a 24 razy mijał metę jako trzeci. W 14 biegach nie zapunktował. Zdobył łącznie 89 punktów i 13 bonusów, co przełożyło się na średnią biegopunktową na poziomie 1,594 co było 28 wynikiem w całej 2 Lidze Żużlowej.

Jakub Poczta na dłużej w Ostrowie

Jewgienij Kostygow w sezonie 2023 ma być podstawowym zawodnikiem ekipy z Łotwy. Oprócz niego, umowy z kubem podpisali już Steven Worrall, Kevin Juhl Pedersen oraz Gustav Grahn. Nazwisko kolejnego zawodnika poznamy już jutro.

Fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV – ODWIEDŹ NASZ KANAŁ NA YouTube

Lokomotiv Daugavpils przedłuża kontrakt z kolejnym zawodnikiem

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×