Przejdź do treści
Aktualności

Leszek Demski nie będzie szefem polskich sedziów?! Jego następcą ma zostać były sędzia między innymi SGP!

Leszek Demski
Fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

Autor: Krzysztof Choroszy

Leszek Demski nie będzie szefem polskich sedziów?! Jego następcą ma zostać były sędzia między innymi SGP!

W ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji na temat zmian na najwyższych stanowiskach w GKSŻ. Ze swoją rolą ma pożegnać Piotr Szymański, a jego miejsce zająć ma Ireneusz Igielski. Będzie on miał wybrać sobie swoich współpracowników, więc najprawdopodobniej swoją posadę straci również Zbigniew Fijałkowski.

Ostatnio w środowisku pojawiły się także doniesienia, że zmianie mógłby ulec również szef polskich sędziów. Stanowisko to przez ostatnie lata pełnił Leszek Demski, który sprawdzał się w swojej roli, jednak w związku ze zmianami w GKSŻ-cie jest to bardzo prawdopodobne. Faworytem do zostania nowym guru sędziów w naszym kraju jest Marek Wojaczek, który w przeszłości prowadził zawody rangi mistrzowskiej.

Leszek Demski rozpoznawalny był przede wszystkim ze swoich występów w cotygodniowych magazynach PGE Ekstraligi na antenie Canal+, gdzie wyjaśniał kontrowersyjne sytuacje z danej kolejki i oceniał, czy dana decyzja była poprawna lub błędna. Czy w ostateczności nie Demski nie będzie już szefem sędziów w naszym kraju? Przekonamy się w kolejnych tygodniach.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *