Żużel - Best Speedway Tv

Leon Madsen powraca do swojej rodzimej ligi! Zastąpi kontuzjowanych rodaków | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Leon Madsen powraca do swojej rodzimej ligi! Zastąpi kontuzjowanych rodaków

Leon Madsen

Leon Madsen powraca do swojej rodzimej ligi! Zastąpi kontuzjowanych rodaków

Leon Madsen jest zawodnikiem, który w głównej mierze skupia się na rozgrywkach PGE Ekstraligi, w przeciwieństwie do innych Duńczyków. Jego rodacy na co dzień również rywalizują w lidze duńskiej, a sam Madsen w ostatnim czasie mówił, że nie lubi torów w swojej ojczyźnie, a zdecydowanie woli polskie. Dzisiaj, jednak dostaliśmy informację o tym, że Madsen wraca do SpeedwayLigaen.

Równy, choć nieperfekcyjny Włókniarz. W Stali jeden zawodnik wyróżniony! [OCENY POMECZOWE]

W środowe popołudnie drużyna Soenderjylland Elite Speedway poinformowała, że czwarty pod względem średniej zawodnik PGE Ekstraligi zasilił ich szeregi. Powrót Leona Madsena jest w głównej mierze spowodowany kontuzjami jego rodaków, Andersa Thomsena i Nicolaia Klindta, którzy reprezentują tę właśnie drużynę, a w obliczu walki o mistrzostwo Danii, musieli oni sięgnąć po wzmocnienia.

Jazda Leona Madsena na Półwyspie Jutlandzkim może budzić podobne zainteresowanie, jak ostatni mecz ligi angielskiej, podczas którego na wyspy brytyjskie powracał po kilku latach przerwy Tai Woffinden. Czy Leon Madsen pokaże się z dobrej strony w swoim kraju? Nie wiadomo, jednak bez względu na poziom, jaki będzie on reprezentował, jest to duże wydarzenie dla duńskiego żużla. Ciekawe, jak poradzi sobie lider Tauron Włókniarza – wszak sam niedawno mówił, że nie przepada za duńskimi owalami żużlowymi.

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×