Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Rozpromieniony Leon Madsen. „Nigdy nie byłem szczęśliwszy”

Leon Madsen
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

728x90 Zuzel2024 3x39 042024

Rozpromieniony Leon Madsen. „Nigdy nie byłem szczęśliwszy”

Tauron Włókniarz Częstochowa przegrał inaugurację w Lesznie przeciwko miejscowej Fogo Unii. Goście jednak odrobili pokaźne straty z pierwszej fazy spotkania. Duży udział miał w tym Leon Madsen, który zdobył szesnaście punktów w sześciu startach.

Leon Madsen nie miał udanego początku sezonu. Nie najlepiej pokazał się w IMME w Łodzi oraz MPPK w Poznaniu. Nie pojawiał się również na sparingach Włókniarza, czym dał pole do wielu dyskusji.

Wiem, że wielu ludzi gadało ostatnio różne bzdury o moich wynikach, ale to jest to samo co roku. Kiedy zaczyna się Ekstraliga, jestem gotowy i pokazuję, że oni nie mieli racji – skomentował przed kamerami Eleven Duńczyk.

„Oglądaj PGE Ekstraligę w CANAL+ online od 39zł/mies. przez 2 miesiące!”

Doświadczony Duńczyk przeżył przed sezonem wiele zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zmienił się mu cały team mechaników, a jego życie rodzinne również zmieniło się poprzez rozstanie z wieloletnią partnerką. Kapitan Tauron Włókniarza w wywiadzie przekazał jednak, że jest bardzo szczęśliwym człowiekiem i zawodnikiem.

Jestem bardzo szczęśliwy. Myślę, że nigdy nie byłem szczęśliwszy w moim życiu. Mój team pracuje pefekcyjnie, jestem z nich bardzo zadowolony. Chłopaki są zmotywowani, mamy jeden cel w tym roku i chcemy walczyć o mistrzostwo. Dziś jest dobry początek. Jestem zadowolony i patrzę z uśmiechem na sezon – powiedział Leon Madsen w trakcie meczu w Lesznie.

350520539 734364235132676 1983037745476213123 n
Fot. Paweł Wilczyński
Leon Madsen
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *