Żużel - Best Speedway Tv

Lebiediew: Będziemy ścigać się w Krośnie z klubem, z którego jestem dumny | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lebiediew: Będziemy ścigać się w Krośnie z klubem, z którego jestem dumny

Lebiediew Krośnie

Lebiediew: Będziemy ścigać się w Krośnie z klubem, z którego jestem dumny

Andrzej Lebiediew nie zaliczy Kryterium Asów w Bydgoszczy do udanych pod względem swojego wyniku. Łotysz zgromadził na swoim koncie ledwie pięć oczek i poza jednym wyjątkiem, przyjeżdżał do mety na trzeciej lub czwartej pozycji.

Niesamowity powrót! Artiom Łaguta najlepszy w turnieju Kryterium Asów

Przed kamerami Canal+ Lebiediew przyznał jednak, że dzisiejszy turniej traktował jako okazję do treningu. Testował motocykle i nabierał pewności w samej jeździe.

Taki ktoś jak Artiom to wie, co potrzebuje. Ja muszę dużo jeździć, nie miałem dużo możliwości do trenowania, a dzisiaj mam motocykl, który dopiero poznaję i szukam, od tego są moje starty spod taśmy. Objeżdżam się ze znakomitymi zawodnikami. – wypowiedział się zawodnik podczas transmisji na antenie Canal+ Sport 5.

Łotysz przyznał, że nie czuje się jeszcze w pełni formy. Ze względu na to, że tor w Krośnie dopiero w piątek otrzymał licencje na treningi, Lebiediew nie miał do tej pory dużo okazji do jazdy.

Nie mam hamulców, po zimie to taki sztywniejszy jestem i spokojnie jeżdżę i z kolejnym okrążeniem przychodzi pewność siebie. Spokojnie jadę i szukam. Szukam radości w jeździe. Mimo że jadę ostatni, to się cieszę, że się ścigam i z każdym kolejnym okrążeniem mam nadzieję ze bedzie lepiej. – oznajmił zawodnik Wilków Krosno.

Już za niespełna dwa tygodnie ruszy sezon PGE Ekstraligi. Andrzej Lebiediew jest kapitanem Cellfast Wilków Krosno i nie może doczekać się, aby walczyć o punkty dla swojej drużyny.

Reklamy

Cieszę się bardzo. Będziemy ścigać się w Krośnie z klubem, z którego jestem dumny i najważniejsze jest to, że się ścigam i czerpie radość z żużla.

Fot. Patrycja Sobiech

MAGAZYN ŻUŻLOWY

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×