Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Lebiediew: Będziemy ścigać się w Krośnie z klubem, z którego jestem dumny

Nowy zawodnik
Fot. Patrycja Sobiech

Autor: Redakcja

Lebiediew: Będziemy ścigać się w Krośnie z klubem, z którego jestem dumny

Andrzej Lebiediew nie zaliczy Kryterium Asów w Bydgoszczy do udanych pod względem swojego wyniku. Łotysz zgromadził na swoim koncie ledwie pięć oczek i poza jednym wyjątkiem, przyjeżdżał do mety na trzeciej lub czwartej pozycji.

Niesamowity powrót! Artiom Łaguta najlepszy w turnieju Kryterium Asów

Przed kamerami Canal+ Lebiediew przyznał jednak, że dzisiejszy turniej traktował jako okazję do treningu. Testował motocykle i nabierał pewności w samej jeździe.

Taki ktoś jak Artiom to wie, co potrzebuje. Ja muszę dużo jeździć, nie miałem dużo możliwości do trenowania, a dzisiaj mam motocykl, który dopiero poznaję i szukam, od tego są moje starty spod taśmy. Objeżdżam się ze znakomitymi zawodnikami. – wypowiedział się zawodnik podczas transmisji na antenie Canal+ Sport 5.

Łotysz przyznał, że nie czuje się jeszcze w pełni formy. Ze względu na to, że tor w Krośnie dopiero w piątek otrzymał licencje na treningi, Lebiediew nie miał do tej pory dużo okazji do jazdy.

Nie mam hamulców, po zimie to taki sztywniejszy jestem i spokojnie jeżdżę i z kolejnym okrążeniem przychodzi pewność siebie. Spokojnie jadę i szukam. Szukam radości w jeździe. Mimo że jadę ostatni, to się cieszę, że się ścigam i z każdym kolejnym okrążeniem mam nadzieję ze bedzie lepiej. – oznajmił zawodnik Wilków Krosno.

Już za niespełna dwa tygodnie ruszy sezon PGE Ekstraligi. Andrzej Lebiediew jest kapitanem Cellfast Wilków Krosno i nie może doczekać się, aby walczyć o punkty dla swojej drużyny.

Cieszę się bardzo. Będziemy ścigać się w Krośnie z klubem, z którego jestem dumny i najważniejsze jest to, że się ścigam i czerpie radość z żużla.

Fot. Patrycja Sobiech

MAGAZYN ŻUŻLOWY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *