Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Landshut Devils z kolejnym nazwiskiem w przyszłorocznym składzie. Wzmocnienie z 1. Ligi Żużlowej

Landshut Devils
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

Landshut Devils z kolejnym nazwiskiem w przyszłorocznym składzie. Wzmocnienie z 1. Ligi Żużlowej

Jak dobrze wszystkim wiadomo, Landshut Devils nie pojadą w przyszłorocznej 1. Lidze Żużlowej. Zespół zza naszej wschodniej granicy musiał w ostatnim czasie zmierzyć się z wieloma odejściami ze swojego składu. Udało im się jednak zachęcić paru żużlowców do jazdy w 2. Lidze, a dzisiaj poinformowali o nowym nabytku.

„Diabły” namówiły na pozostanie Kima Nilssona, uczestnika cyklu Grand Prix w minionym sezonie, co dla niektórych mogło być dużym zaskoczeniem. Dzisiaj klub ogłosił, że do Szweda dołączył jego rodak, Antonio Lindbaeck. Będzie reprezentował on barwy ekipy z Landshut w nadchodzącym sezonie, a na najniższym poziomie rozgrywek prawdopodobnie stanie się ważnym punktem swojego nowego zespołu.

W minionej kampanii ligowej Lindbaeck nie szczególnie błyszczał w zespole poznańskiego PSŻ-u. Doświadczony Szwed wykręcił średnią na poziomie zaledwie 1,540. W wielu spotkaniach to właśnie jego „oczek” brakowało drużynie do zwycięstw. Teraz stanie on przed szansą odbudowania się w 2. Lidze, co może przedłużyć nieco jego karierę.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *