Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Landshut Devils ogłasza pozostanie dwójki juniorów. Jeden z nich ma bardzo egzotyczne pochodzenie

Landshut Devils
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Landshut Devils ogłasza pozostanie dwójki juniorów. Jeden z nich ma bardzo egzotyczne pochodzenie

Landshut Devils, po wycofaniu z przyszłorocznej 1. Ligi Żużlowej z powodu braku spełnienia wymogów nowego zarządcy ligi, wystartują na najniższym poziomie rozgrywek w Polsce. Mimo to nie odstraszają oni zawodników i ogłaszają kolejne transfery.

W piątek zespół z Bawarii w swoich mediach społecznościowych ogłosił, pozostanie dwóch młodzieżowców, którzy reprezentowali ich również w minionym sezonie. Pierwszym jest Erika Bachhuber. Młodzieżowiec w barwach „Diabłów” jeździł już w rozgrywkach ligowych, a w 2. Lidze może prezentować solidny poziom sportowy.

Drugie zawodnik z tej dwójki jest ciekawszym nazwiskiem, gdyż chodzi tutaj o Mario Hausla. Młodzieżowiec ma dopiero 16-lat, a sam klub pragnie wspierać jego karierę. Co ciekawe matka nastolatka pochodzi z Seszeli, z czym utożsamia się również jej syn, jeżdżący w niektórych zawodach z flagą tego kraju na kevlarze.

Landshut Devils ogłosili już 4 zawodników z całej przyszłorocznej układanki. Oprócz dwójki juniorów w barwach ekipy zza naszej zachodniej granicy będziemy mogli zobaczyć Kima Nilssona i Antonio Lindbaecka. Warto przytoczyć tutaj pochodzenie tego drugiego, który posiada brazylijskie korzenie. Istnieje więc możliwość, że meczach ujrzymy w którymś z biegów parę żużlowców z Seszeli i Brazylii.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *