Żużel - Best Speedway Tv

Landshut Devils ma nowych juniorów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Landshut Devils

Landshut Devils ma nowych juniorów

Landshut Devils ma nowych juniorów

Władze Landshut Devils poinformowały, że klub podpisał dwa kolejne kontrakty na sezon 2023. Jak się okazuje, mowa o dwóch juniorach, którzy mają uzupełnić szeroką kadrę „Diabłów”.

Wzmocnienie formacji U-21 w ekipie Bawarii ma zabezpieczyć ekipę Drużynowego Mistrza Niemiec przed sytuacją w której któryś z podstawowych juniorów „Diabłów” złapie kontuzję lub obniżkę formy. Jest to o tyle istotne, że duet Erik Bachhuber – Norick Blödorn (pierwszy z nich jest Mistrzem Niemiec Juniorów a drugi Indywidualnym Mistrzem Niemiec) to bez wątpienie jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy, duet w eWinner 1 Lidze.

W związku z tym, władze klubu postanowiły podpisać kontrakt na sezon 2023 z dwoma kolejnymi juniorami, którzy nie tylko mają stanowić uzupełnienie składu, ale kierownik zespołu Klaus Zwerschina wierzy, że pokażą oni pełnię swoich możliwości i nie wyklucza, że zobaczymy ich na torze w sezonie 2023. Wspomniana dwójka to Maximilian Troidl i Julian Bielmeier.

– Oczywiście Norick i Eryk zanotowali bardzo dobry miniony sezon, ale ważne jest, aby mieć jak najszerszą kadrę i być przygotowanym na każdą ewentualność – powiedział menedżer Landshut Devils, Slawomir Kryjom.

Wiktor Trofimow jednak nie dla Wybrzeża Gdańśk!

Cieszymy się, że udało się dogadać z Julianem i Diabłami. Byliśmy już w kontakcie w 2021. Julian poczynił duże postępy na żużlu i zobaczymy, czy możemy pomóc mu dalej doskonalić się w profesjonalnym środowisku. Podobnie zachowuje się z Maksem, który był już częścią naszej drugoligowej drużyny w 2021 roku, ale niestety z powodu zbliżającej się matury nie wystąpił w żadnym meczu. Jego talent jest niekwestionowany, a teraz nadszedł czas, aby znów zawalczył o zajęcie miejsca w zespole – powiedział kierownik zespołu Klaus Zwerschina.

Wcześniej nowe umowy z ekipą z Bawarii podpisali juniorzy Erik Bachhuber, Norick Blödorn oraz Mario Niedermeier (w przyszłym roku będzie startował jako senior), a także seniorzy Kai Huckenbeck, Dimitri Berge, Lukas Baumann, Marius Hillebrand, Sandro Wassermann, Kim Nilsson, Martin Smolinski oraz Erik Riss.

Reklamy

Fot. wojta-foto.cz

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV – ODWIEDŹ NASZ KANAŁ NA YouTube

Landshut Devils ma nowych juniorów

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×