Żużel - Best Speedway Tv

Kubera znów pojedzie w SGP! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kubera znów pojedzie w SGP!

Kubera

Kubera znów pojedzie w SGP!

Po udanym debiucie w Mistrzostwach Świata zawodnik Motoru Lublin– Dominik Kubera niespodziewanie dostał kolejną szansę na rywalizowanie wśród najlepszych żużlowców.

W wyniku kontuzji Martina Vaculika, jego miejsce podczas 7 rundy w szwedzkiej Malilli zajmie Dominik Kubera. „Domin” jest trzecim rezerwowym tegorocznego cyklu SGP.


Pierwszy rezerwowy- Aleksandr Loktaev z Ukrainy nie jest w stanie zastąpić Vaculika z powodu sił wyższych – ograniczenia dotyczące podróży i kwarantanny związane z Covid-19. Drugi na liście rezerwowych jest Jaimon Lidsey. Australijczyk jest kontuzjowany, dlatego również nie zastąpi Słowaka. Przez taki zbieg zdarzeń po raz kolejny w mistrzowskim ściganiu zobaczymy Dominika Kuberę.

A606EA81 6745 4991 ACC4 26061D841C8D
Dominik KuberaPrzypomnę, że 22latek znalazł się dwukrotnie na podium podczas 5 i 6 rundy SGP rozgrywanych w Lublinie. Ciekawe, jak zaprezentuje się tym razem.

fot.speedwaygp.com

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×