Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Speedway 2. Ekstraliga

Krzysztof Mrozek uspokaja kibiców ROW Rybnik!

Krzysztof Mrozek

Autor: Redakcja

Krzysztof Mrozek uspokaja kibiców ROW Rybnik!

Na stronie klubowej ROW Rybnik ukazała się krótka wypowiedz prezesa klubu odnośnie wzmocnień na sezon 2022. Prezes uspokaja i prosi aby kibice byli cierpliwi. Dodajmy, że od informacji o przedłużeniu kontraktu przez Siergieja Łogaczowa nie przedłużono z nikim kontraktu ani nie ma żadnych informacji odnośnie budowy składu na sezon 2022.

Trwają naprawdę intensywne prace nad składem na przyszły rok – zapewnia prezes Krzysztof Mrozek. – Na razie jest tylko Łogaczow, bo co do niego byliśmy w stu procentach przekonani, że chcemy go mieć. To jest walczak, ktoś na kim nam bardzo zależy.

Kolejne transferowe kroki musimy jednak stawiać bardzo rozważnie. Wiem mniej więcej, kto z tegorocznego składu zostanie na następny sezon, ale zanim to ogłosimy, muszę jeszcze z tymi zawodnikami porozmawiać i doprecyzować szczegóły.

Proszę kibiców, by uzbroili się w cierpliwość. Lepiej poczekać trochę dłużej, ale żeby ten skład był trafiony, bo przecież wszyscy chcemy, żeby ROW rósł w siłę, a drużyna się rozwijała, szła do przodu – kwituje Mrozek na łamach strony ROW Rybnik.

Reklamy
187269215 250941496824453 7463500278183436527 n

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×