Żużel - Best Speedway Tv

Krzysztof Mrozek uspokaja kibiców ROW Rybnik! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Krzysztof Mrozek uspokaja kibiców ROW Rybnik!

Krzysztof Mrozek

Krzysztof Mrozek uspokaja kibiców ROW Rybnik!

Na stronie klubowej ROW Rybnik ukazała się krótka wypowiedz prezesa klubu odnośnie wzmocnień na sezon 2022. Prezes uspokaja i prosi aby kibice byli cierpliwi. Dodajmy, że od informacji o przedłużeniu kontraktu przez Siergieja Łogaczowa nie przedłużono z nikim kontraktu ani nie ma żadnych informacji odnośnie budowy składu na sezon 2022.

Trwają naprawdę intensywne prace nad składem na przyszły rok – zapewnia prezes Krzysztof Mrozek. – Na razie jest tylko Łogaczow, bo co do niego byliśmy w stu procentach przekonani, że chcemy go mieć. To jest walczak, ktoś na kim nam bardzo zależy.

Kolejne transferowe kroki musimy jednak stawiać bardzo rozważnie. Wiem mniej więcej, kto z tegorocznego składu zostanie na następny sezon, ale zanim to ogłosimy, muszę jeszcze z tymi zawodnikami porozmawiać i doprecyzować szczegóły.

Proszę kibiców, by uzbroili się w cierpliwość. Lepiej poczekać trochę dłużej, ale żeby ten skład był trafiony, bo przecież wszyscy chcemy, żeby ROW rósł w siłę, a drużyna się rozwijała, szła do przodu – kwituje Mrozek na łamach strony ROW Rybnik.

187269215 250941496824453 7463500278183436527 n

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×