Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Krzysztof Buczkowski potwierdził, gdzie będzie jeździć w przyszłym sezonie

Krzysztof Buczkowski
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Krzysztof Buczkowski potwierdził, gdzie będzie jeździć w przyszłym sezonie

Przyszłość Krzysztofa Buczkowskiego w Zielonej Górze od kilku miesięcy stała pod ogromnym znakiem zapytania. Ostatecznie dowiedzieliśmy się, że wychowanek GKM-u Grudziądz nie będzie zawodnikiem Falubazu. Teraz Buczkowski sam potwierdził, gdzie pojedzie w następnym sezonie.

Od jakiegoś czasu zawodnik był łączony z Polonią Bydgoszcz, gdzie pełniłby rolę lidera w przyszłym sezonie. W wywiadzie dla Canal+ przed finałowym meczem 1. Ligi Żużlowej na pytanie odnośnie Polonii, odpowiedział w bardzo znaczący sposób, w pewnym stopniu potwierdzając swoje przenosiny do Bydgoszczy.

Znaczy oficjalnie się to okaże w przyszłym tygodniu i myślę, że to na tyle. Wybrałem mi się wydaje klub najlepiej dla siebie, najlepiej dla klubu, więc cóż no było kilka tych propozycji. Starałem się wybrać dla siebie jak najlepiej, a czy to będzie dobre rozwiązanie, mam nadzieję, że tak – mówił w Canal+ Krzysztof Buczkowski.

Dla Buczkowskiego kolejny sezon również będzie spędzony w rozgrywakch 1. Ligi Żużlowej. Nie znalazł on jednak miejsca w żadnym z zespołów ekstraligowych, a Polonia zapowiada się na jedną z trzech najsilniejszych ekip na zapleczu PGE Ekstraligi i na pewno będzie walczyć o awans.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *