Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Podczas finału PGE Ekstraligi korzystano i zachwalano sprzęt Zmarzlika! Szymon Woźniak – Bierz go w ciemno, to jest samolot w ch.. Samolot w ch..!

Zmarzlika

Autor: Redakcja

Podczas finału PGE Ekstraligi korzystano i zachwalano sprzęt Zmarzlika! Szymon Woźniak – Bierz go w ciemno, to jest samolot w ch.. Samolot w ch..!

Podczas finałowego spotkania PGE Ekstraligi panowała istnie ekstremalna atmosfera, gdzie w ostatnim odcinku „To jest żużel. Jedziemy dalej” reżyserowanym przez Tomasza Dryłę. Przykładem jest zachowanie gorzowian podczas finałowego starcia, gdzie postawili wszystko na jedną kartę i korzystali ze sprzętu Mistrza Świata, Bartosza Zmarzlika.

Miasto odpowiada Klubowi Sportowemu Toruń -„Współpraca pomiędzy klubem a miastem nadal trwa”

Podczas finału, niezwykle ważny dla końcowych rozstrzygnięć był pierwszy z biegów nominowanych. I właśnie przed tym biegiem gorzowianie rzucili wszystko na jedną kartę i postawili na sprzęt Bartka Zmarzlika.

W pierwszej kolejności zdecydowano o tym, że na motocyklu Zmarzlika pojedzie Szymon Woźniak. Wszystko układało się po myśli drużyny, ale pod koniec pierwszego okrążenia doszło do starcia z Michelsenem, gdzie następstwem było jego wykluczenie. Sztab szkoleniowy Stali Gorzów błyskawicznie podjął decyzje, aby osamotnionemu Duńczykowi szybko został zaoferowany sprzęt mistrza świata. W najnowszym odcinku Tomasza Dryły, dokładnie ukazuje daną sytuacje.

– A może Patrick na nim pojedzie? – powiedział Stanisław Chomski

– Jak chce, to może jechać – odpowiedział Bartosz Zmarzlik

Gdzie, wtrącił się jeszcze Szymon Woźniak – Bierz go w ciemno, to jest samolot w ch… Samolot w ch..! Tylko pilnuj go, bo ja za mocno wypuściłem i jak mnie złapał…

Stalowcy, jak widać, robili wszystko, aby odwrócić losy spotkania szukając desperacko rozwiązań sprzętowych u Zmarzlika.

MAGAZYN ŻUZLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Speedway Motor Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×