Żużel - Best Speedway Tv

Niedługo koniec problemów Falubazu?! Ściąga on wagony pieniędzy dla województwa z Falubazem na czele | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Falubazu

Niedługo koniec problemów Falubazu?! Ściąga on wagony pieniędzy dla województwa z Falubazem na czele

Niedługo koniec problemów Falubazu?! Ściąga on wagony pieniędzy dla województwa z Falubazem na czele

Na antenie Radia „Zachód” Zielona Góra, podczas audycji, której był Łukasz Mejza, polityk, poseł na Sejm. Padły ciekawe słowa odnośnie wsparcia dla zielonogórskiego klubu, a dokładnie Falubazu. Jak zapowiedział Mejza, ściąga on wagony pieniędzy dla województwa z Falubazem na czele.
333979404 1837974873268244 94886931254833580 n
Żużlowa Mapa Polski!
Kontakt: redakcja@bestspeedwaytv.pl

Kołodziej o odejściu Doyle’a: „Myślałem, że ktoś sobie jaja robi”

Łukasz Mejza. 32-latek, urodzony w Zielonej Górze, były wiceminister sportu i turystyki obiecał pomoc Falubazowi. Mejza na antenie Radia „Zachód” Zielona Góra zapowiedział: „Ściągam rekordowe środki dla województwa. Ściągam wagony pieniędzy. Również na sport. Niedługo będę miał historyczną informację dla sportu. Oczywiście z dumą województwa lubuskiego, z zielonogórskim Falubazem na czele”. – wypowiedz wybrzmiała ciekawie. Jak niektórzy mówią, że jest to spowodowane rokiem wyborczym.

fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×