Żużel - Best Speedway Tv

Koniec problemów Falubazu? Lider pojedzie w finale! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koniec problemów Falubazu? Lider pojedzie w finale!

Koniec problemów

Koniec problemów Falubazu? Lider pojedzie w finale!

W ostatnich dniach działacze jak i kibice zastanawiali się, czy Max Fricke dołączy do drużyny w rewanżowym meczu finałowym z Cellfast Wilkami Krosno. Wszystko wskazuje na to, że Australijczyk zasili szeregi Motomyszy i pomoże w walce o awans do PGE Ekstraligi.

Fricke nabawił się kontuzji podczas ostatniego turnieju Grand Prix w Malilli (Szwecja, runda 9). W jego czwartym starcie tego dnia, na drugim łuku drugiego okrążenia doszło do upadku z Przedpełskim (obaj wówczas jechali na dwóch ostatnich miejscach). Polak atakował Australijczyka, dojeżdżając do niego na wejściu w wiraż. Doszło między nimi do kontaktu, czego następstwem był upadek obu zawodników. Po tym zdarzeniu obaj wycofali się z dalszej jazdy w zawodach.

Szymon Szlauderbach w Polonii Bydgoszcz?! „Gryfy” szykują rewolucję na pozycji U24

Późniejsze badania były w miarę optymistyczne. U Fricke’a nie wykryto złamań, jedynie niegroźny uraz kciuka. Zawodnik zdecydował się na odpoczynek od startów, by być gotowym na najważniejszy mecz Falubazu w tym sezonie. Przypominamy, że finał eWinner 1. Ligi rozpocznie się jutro (24 września) o godzinie 15:00. Falubaz, żeby awansować, potrzebuje wygrać z Wilkami minimum 50 punktami.

Jak już wiadomo Max Fricke zaprasza na spotkanie finałowe, gdzie oczywiście nie zabraknie zawodnika:

fot. Taylor Lanning

Magazyn Żużlowy:

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×