Żużel - Best Speedway Tv

Konferencja SEC w Częstochowie. "Zapraszam państwa na drugą konferencję prasową na piątek" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Konferencja SEC w Częstochowie. “Zapraszam państwa na drugą konferencję prasową na piątek”

SEC

Konferencja SEC w Częstochowie. “Zapraszam państwa na drugą konferencję prasową na piątek”

Poniedziałkowa konferencja SEC w Częstochowie faktycznie dotyczyła jedynie elitarnego europejskiego cyklu żużlowego. Ci, którzy liczyli, że okazja ta zostanie wykorzystana do ogłoszenia Tauronu jako sponsora tytularnego Włókniarza, zawiedli się. Ta okazja nastąpi jednak najprawdopodobniej w piątek.

Grudziądzanie po treningu w Rawiczu – wypowiedzi

Na konferencji prasowej obecni byli: Karol Lejman, Piotr Szymański, Jadwiga Wiśniewska, Ryszard Czarnecki, Paweł Szczeszek, Michał Świącik oraz zeszłoroczny zwycięzca cyklu, a także zawodnik Włókniarza Częstochowa, Leon Madsen.

Już na wstępie prezes zarządu Tauron, Paweł Szczeszek zapowiedział, że to po co niektórzy dziś się zjawili na sali, będzie miało miejsce w piątek. Mowa oczywiście o ogłoszeniu współpracy Włókniarza z grupą Tauron:

Pozwolę sobie na trochę prywaty i korzystając z okazji, już teraz zapraszam państwa na drugą konferencję prasową na piątek. Oczywiście nie mogę powiedzieć w jakiej sprawie, bo to jest tajemnica

Piotr Szymański: Cieszymy się z kontynuowania współpracy z firmą One Sport w kwestii organizacji cyklu SEC.

Firma One Sport będzie bowiem promotorem cyklu SEC co najmniej do 2030 roku.

Na konferencji zaprezentowano trofeum, które zostanie wręczone zwycięzcy tegorocznego cyklu SEC, a także przedstawiono film promujący tegoroczny cykl.

Oto co powiedzieli Ryszard Czarnecki, a więc poseł do parlamentu europejskiego, Michał Świącik – prezes Włókniarza Częstochowa, oraz Leon Madsen – broniący w tym roku tytułu mistrza Europy żużlowiec:
Ryszard Czarnecki: Dzięki Tauronowi zawody z cyklu SEC mogły się odbywać także w województwie śląskim […] Życzę, aby zawody w Częstochowie były na jak najwyższym poziomie.

Michał Świącik: Chciałbym podziękować organizatorom za zaufanie, jakim nas obdarzyli i że tegoroczny SEC zainauguruje w Częstochowie […] Będziemy chcieli pokazać żużel na jak najwyższym poziomie.Leon Madsen: Zeszłoroczne zwycięstwo w całym cyklubyło jednym z moich celów […] Na pewno będę w tym roku dawać z siebie wszystko, nawet więcej niż 100 % aby ponownie wygrać całe rozgrywki […] Będzie być może ciążyć na mnie mała presja w związku z inauguracją, która będzie mieć miejsce w Częstochowie. Jednak będę robił, co będę mógł, aby wszystko zagrało, także wtedy.

Fot. Własna

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×