Żużel - Best Speedway Tv

Grudziądzanie po treningu w Rawiczu - wypowiedzi | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grudziądzanie po treningu w Rawiczu – wypowiedzi

Rawiczu Wypowiedzi

Grudziądzanie po treningu w Rawiczu – wypowiedzi

GKM Grudziądz ma problem z treningami na własnym obiekcie. Domowy tor “Gołębi” jest na ten moment nadal mocno odmoczony i nie nadaje się do jazdy. Wobec tego ekipa Janusza Ślączki szuka jazdy gdzie indziej – ostatnio trenowali w Rawiczu, gdzie towarzyszyła im kamera PGE Ekstraligi.

Lebiediew: Będziemy ścigać się w Krośnie z klubem, z którego jestem dumny

O wrażeniach z jazdy na drugoligowym obiekcie wypowiedzieli się trener Janusz Ślączka, a także trzej zawodnicy GKM-u: Gleb Czugunow, Wadim Tarasienko oraz Mateusz Szczepaniak. Oto co powiedzieli przed kamerą PGE Ekstraligi:

Janusz Ślączka:
“Trudne są warunki. Wiadomo, cały czas pada deszcz, ale dużo uznania też dla toromistrza, bo z tego co było, udało się zrobić tak, że możemy pojeździć”.

“Długo nie jeździliśmy, więc dobrze jest w każdych warunkach pojeździć. Czekamy na lepszą pogodę, żeby wyjechać w Grudziądzu”.

Gleb Czugunow:

“Jest to bardzo ciekawy tor. Dzisiaj nie jest dla nas łatwy, jest taki dość rozwalony, ale fajnie poćwiczyć technikę jazdy”.

Reklamy

Mateusz Szczepaniak:
“Szykujemy się, szukamy tej jazdy jak najwięcej, nawet w takich warunkach jak dzisiaj – w trudnych warunkach. Szukamy jak najwięcej, bo prognozy są różne na przyszłe tygodnie, więc mam nadzieję, że dopasujemy wszystko w 100% i będziemy przygotowani na maksa”.

“Tor był trudny po opadach wczoraj i w nocy. Były miejsca trudne, ale ogólnie fajnie, bo wiadomo – po zimie ten głód jazdy jest i dobrze, że udało się wyjechać”.

Wadim Tarasienko:

“Bardzo się cieszę, że w końcu udało nam się tu pojeździć. Całkiem niedaleko mojego domu mogłem się wybrać na jeden dzień pośmigać. W Rawiczu jak zawsze fajnie. W Polsce jak pierwszy raz przyjechałem, to też to był pierwszy stadion, na którym potrenowałem. Fajnie tu wrócić”.

GKM Grudziądz sezon rozpocznie w sobotę 8 kwietnia, kiedy to na własnym obiekcie podejmie częstochowski Włókniarz.

Fot. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×