Żużel - Best Speedway Tv

"Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, po prostu dajemy z siebie wszystko" - komentarze z meczu Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
komentarze z meczu

“Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, po prostu dajemy z siebie wszystko” – komentarze z meczu Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin

bstv 1536x162 4 1024x108 1

“Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, po prostu dajemy z siebie wszystko” – komentarze z meczu Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin


W wypowiedzi pomeczowej Freddie, który nie ukrywał, że zdobyte 3 punkty w dwumeczu z Lublinem, są dla nich bardzo ważne jeśli chcą walczyć o Play Off. Szwed zapytany, czy spodziewał się tak wysokiego zwycięstwa odpowiedział z zimną głową “Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, po prostu dajemy z siebie wszystko. Dzisiaj wszyscy walczyliśmy i byliśmy świadomi tego jak ważne jest to spotkanie. Każdy wykonał kawał dobrej roboty.”.

Po czterech wygranych z rzędu atmosfera w drużynie jest dobra, ponieważ po trudnym dla nich początku sezonu, zdołali odwrócić sytuację. Teraz przed Włókniarzem dwa mecze wyjazdowe, ale Lindgren przyznał, że do każdego spotkania podchodzi z wiarą chociaż nie ukrywa, że na pewno będzie ciężko. “Udowodniliśmy, że potrafimy wygrywać na wyjazdach i mam nadzieję, że zrobimy to ponownie.”

Drugi opowiadał Smyk, który cieszył się podwójnie, bo z wyniku całej drużyny, ale i ze swojej dobrej indywidualnej zdobyczy punktowej. Bartek zapytany, czy po świetnej passie wygranych meczy częstochowscy zawodnicy wrócili do walki o PO, czy może wcale z niej nie wypadali, bez zawahania odpowiedział, że jego zdaniem wcale nie wypadali z rywalizacji o PO. “Dzisiaj Ekstraliga jest bardzo wyrównana, obserwujemy co się dzieje. Każdy przegrywa mecze i nie jest tak, że przyjeżdża lider i on będzie wygrywał.”

Podanym przez Smektałę przykładem był właśnie Motor Lublin, który do Częstochowy przyjechał jako lider i wysoko przegrał mecz. Krążyły pogłoski, że chłopak zmienił jednostki napędowe na Flaminga Graversena, ale jak sam przyznał jechał na nich mecz poprzedni, a w spotkaniu z Motorem wrócił do swojego silnika od Ryszarda Kowalskiego.

Kolejną kolejkę Włókniarz Częstochowa odjedzie w Lesznie, która na pewno będzie dla nich ciężka, ale jeszcze bardziej dla samego wychowanka Unii “Nie ukrywam, że tęsknie za tym leszczyńskim owalem. Nie jeździłem tam już dosyć długo i nie mogę się doczekać kiedy tam zajadę na stadion, bo od mojego odejścia tam nie byłem, ale z pewnością będzie to bardzo ciężki mecz dla mnie i oczywiście też dla mojej nowej drużyny, bo Leszno u siebie jest bardzo mocne”.

Zawodnicy z Częstochowy mają za sobą duży sukces oraz powód do radości, ponieważ są w czołówce tabeli, ale co będzie dalej okaże się w 9 kolejce.

źródło. youtube Włókniarz Częstochowa

fot. własne

Zostaw komentarz

0/100

×