Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Jest kolejny zainteresowany usługami trzykrotnego mistrza świata. Reprezentował on już wcześniej barwy tego zespołu

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Jest kolejny zainteresowany usługami trzykrotnego mistrza świata. Reprezentował on już wcześniej barwy tego zespołu

Jednym z głośniejszych tematów tego jest to, gdzie w 2024 wyląduje Nicki Pedersen. Duńczyk negocjował już z wieloma klubami, jednak nadal nie znamy zespołu, do którego ostatecznie trafi. Teraz pojawił się kolejny zainteresowany.

Trzykrotny mistrz świata wedle informacji, jakie w ostatnich dniach pojawiły się w środowisku, bardzo mocno negocjuje ze Stalą Rzeszów, która pewnie zmierza do awansu na zaplecze PGE Ekstraligi. Nicki miał ponoć obniżyć oczekiwania finansowe, co do swojego kontraktu. Na pewno pomoże mu to w dojściu do porozumienia z rzeszowskim klubem. Za Stalą przemawia również fakt, że Duńczyk reprezentował barwy „Żurawi” w latach 2006-2007 i w 2013 roku. Może to stawiać wyżej biało-niebieskich od innych drużyn z 1. Ligi.

Dla Nickiego Pedersena przyszły sezon będzie pierwszym od wielu lat na zapleczu PGE Ekstraligi. Trzykrotny mistrz świata po nieudanych tegorocznych rozgrywkach będzie chciał zmazać plamę na swoim wizerunku. Z pewnością będzie on zdecydowanym liderem swojego przyszłego zespołu.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *