Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Kolejny Brytyjczyk wraca do Polski! Lokomotiv Daugavpils z kolejnym transferem

Kolejny Brytyjczyk

Autor: Sebastian Krauz

Kolejny Brytyjczyk wraca do Polski! Lokomotiv Daugavpils z kolejnym transferem

Lokomotiv Daugavpils poinformował o zakontraktowaniu nowego zawodnika, który ma zastąpić w składzie Victora Palovaare. Jak się okazuje, do Polski wraca kolejny Brytyjczyk, który ostatni raz reprezentował barwy klub z naszego kraju w 2018 roku.

Kontrakt w klubem z Łotwy podpisał doświadczony Steve Worrall, który znany jest głównie kibicom śledzącym na co dzień rozgrywki ligi angielskiej. W ubiegłym roku reprezentował on na Wyspach barwy dwóch klubów, czyli Pool Pirates i Wolverhampton Wolves. Z tymi pierwszymi wygrał nawet Championship. W drużynie Premier League, Wolverhampton Wolves uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 1,920.

Witam wspaniałych fanów Daugavpils. Jestem bardzo wdzięczny, że mogę być częścią tego wspaniałego zespołu i klubu. Czekam na ponowne rozpoczęcie kariery w Europie i mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie świętować wiele zwycięstw. Nie mogę się doczekać spotkania ze wszystkimi w nowym sezonie – powiedział Steve Worrall.

Piotr Pawlicki o zmianie klubu: “To dla mnie bardzo ekscytujący moment”

Steve Worrall to srebrny medalista Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii (Manchester 2017) oraz srebrny medalista Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii (Thurrock 2011) oraz uczestnik finału Drużynowego Pucharu Świata (Leszno 2017 – IV miejsce). Ostatnie starty w Polsce zaliczył w 2018 roku, kiedy to bronił barw Kolejarza Rawicz.

Fot. Steven Worrall / Facebook

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Kolejny Brytyjczyk wraca do Polski! Lokomotiv Daugavpils z kolejnym transferem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *