Żużel - Best Speedway Tv

Kolejne zawody żużlowe na „Jancarzu” za darmo! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kolejne zawody żużlowe na „Jancarzu” za darmo!

żużlowe

Kolejne zawody żużlowe na „Jancarzu” za darmo!

Niedawno informowaliśmy, że władze Stali Gorzów mogą zorganizować kolejne zawody żużlowe z darmowymi biletami. Jak się okazało, nie musieliśmy na to długo czekać. Na mecz Enea Stal Gorzów – Beckhoff Sparta Wrocław w lidze U24, kibice na stadion ponownie wejdą za darmo. Spotkanie odbędzie się 16 maja i wystąpi w nim Celina Liebmann, najlepsza zawodniczka na świecie!

Nicki Pedersen na ryczałcie w GKM-ie Grudziądz?

Celina Liebmann znajdzie się w składzie Stali na to spotkanie. Wstęp na mecz będzie bezpłatny – mówił Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów dla Gazetalubuska.pl.

Przypomnijmy, że Stal Gorzów po raz pierwszy wpuściła kibiców za darmo podczas Finału Brązowego Kasku, który odbył się 3 maja. Na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie zgromadziło się wówczas około 4,5 tys. kibiców. 16 maja frekwencja również może być znakomita. Wspomniana Celina Liebmann w ubiegłorocznej rundzie Speedway Grand Prix 2 w czeskiej Pradze była lepsza m.in. od Wiktora Przyjemskiego. W rozgrywkach U24 zadebiutowała 2 maja podczas spotkania w Krośnie. Łącznie zdobyła 2 punkty i bonus. Teraz Celina po raz pierwszy zaprezentuje się gorzowskiej publiczności. Mecz z Beckhoff Spartą Wrocław najprawdopodobniej rozpocznie się o godzinie 17:00.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×