Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Kolejne zawody żużlowe na „Jancarzu” za darmo!

żużlowe
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Kamil Schwarz

Kolejne zawody żużlowe na „Jancarzu” za darmo!

Niedawno informowaliśmy, że władze Stali Gorzów mogą zorganizować kolejne zawody żużlowe z darmowymi biletami. Jak się okazało, nie musieliśmy na to długo czekać. Na mecz Enea Stal Gorzów – Beckhoff Sparta Wrocław w lidze U24, kibice na stadion ponownie wejdą za darmo. Spotkanie odbędzie się 16 maja i wystąpi w nim Celina Liebmann, najlepsza zawodniczka na świecie!

Nicki Pedersen na ryczałcie w GKM-ie Grudziądz?

Celina Liebmann znajdzie się w składzie Stali na to spotkanie. Wstęp na mecz będzie bezpłatny – mówił Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów dla Gazetalubuska.pl.

Przypomnijmy, że Stal Gorzów po raz pierwszy wpuściła kibiców za darmo podczas Finału Brązowego Kasku, który odbył się 3 maja. Na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie zgromadziło się wówczas około 4,5 tys. kibiców. 16 maja frekwencja również może być znakomita. Wspomniana Celina Liebmann w ubiegłorocznej rundzie Speedway Grand Prix 2 w czeskiej Pradze była lepsza m.in. od Wiktora Przyjemskiego. W rozgrywkach U24 zadebiutowała 2 maja podczas spotkania w Krośnie. Łącznie zdobyła 2 punkty i bonus. Teraz Celina po raz pierwszy zaprezentuje się gorzowskiej publiczności. Mecz z Beckhoff Spartą Wrocław najprawdopodobniej rozpocznie się o godzinie 17:00.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *