Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Kolejne wzmocnienie Stali Rzeszów. Nowy młodzieżowiec oficjalnie ogłoszony

żużel
Fot. TŻ Ostrovia

Autor: Krzysztof Choroszy

Kolejne wzmocnienie Stali Rzeszów. Nowy młodzieżowiec oficjalnie ogłoszony

Texom Stal Rzeszów po awansie do 1. Ligi Żużlowej nie zdecydowała się na wielkie zmiany w składzie. Jedynym dużym wzmocnieniem był bardzo głośny transfer Nickiego Pedersena. Poza Duńczykiem próżno szukać nowych nazwisk. „Żurawie” zdecydowały jednak sięgnąć po jeszcze jednego żużlowca.

W jednym z wywiadów prezes Stali, Michał Drymajło, mówił, że planują sfinalizować transfer jednego z młodzieżowców, który wzmocniłby tę formację w ich zespole. W czwartkowe popołudnie klub z Rzeszowa oficjalnie poinformował, że ich nowym zawodnikiem zostanie Jakub Poczta. Junior wcześniej reprezentował barwy Arged Malesy Ostrów, skąd na zasadzie transferu definitywnego odejdzie.

W minionym sezonie Jakub Poczta nie prezentował się tak, jakby chcieli tego Ostrowscy kibice. W meczach, kiedy zastępował kontuzjowanego Sebastiana Szostaka, nie popisywał się wspaniałą jazdą, co prawdopodobnie sprawi, że jego odejścia bardzo w Ostrowie nie odczują. Dla rzeszowian jest on szansą na wzmocnienie formacji młodzieżowej.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *