Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Kolejna runda Grand Prix odwołana!

Kolejna runda Grand Prix odwołana!

Autor: Jakub Żak

bstv 1536x162 2
Kolejna runda Grand Prix odwołana! 3

Kolejna runda Grand Prix odwołana!

W sezonie 2020 cykl Speedway Grand Prix składał się z 8 rund, z czego aż 6 odbyła się w Polsce. Przyczyną takiego stanu rzeczy były oczywiście restrykcje związane z COVID-19. Organizatorzy liczyli jednak, że w tym roku uda się przeprowadzić cykl w tradycyjnej formie, ale dzisiaj oficjalnie ogłoszono, że odwołana została już trzecia z jedenastu rund. Chodzi tutaj o Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff, które miało odbyć się 17 lipca tego roku.

Do tej pory odwołano już GP w Terenzano i w Teterow, a teraz do tej listy dołącza również runda w Cardiff, a w kalendarzu pozostały 8 imprez, z czego lokacja jednej z rund wciąż jest nieznana.

„Nasz zespół ciężko pracował przez wiele miesięcy, aby zbadać różne opcje z walijskim rządem i stadionem Principality w nadziei, że w lipcu będziemy mogli powitać zawodników i kibiców z powrotem w Cardiff. Jednak niestety z powodu ciągłej niepewności co do dystansu społecznego i innych ograniczeń nie jesteśmy w stanie tego zrobić” – czytamy w oświadczeniu na stronie speedwaygp.com.

źródło cytatu: speedwaygp.com

fot. speedwaygp.com

baner 1200 200
Kolejna runda Grand Prix odwołana! 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×