Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Krajowa Liga Żużlowa/Składy

Rewanż po długiej przerwie Niedźwiedzi! Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs Enea Polonia Piła [ZAPOWIEDŹ]

Kolejarz Rawicz

Autor: Edyta Wojdeł

Rewanż po długiej przerwie Niedźwiedzi! Matalica Recycling Kolejarz Rawicz vs Enea Polonia Piła [ZAPOWIEDŹ]

Już w tę sobotę 01.07 o godz. 14:00 na Stadionie Żużlowym w Rawiczu odbędzie się kolejne spotkanie fazy zasadniczej w 2. Lidze Żużlowej. Grupa Matalica Recycling Kolejarz Rawicz podejmie na domowym torze Enea Polonię Piłę.

Sobotnie spotkanie jest jedynym zaplanowanym na ten dzień meczem w najniższej klasie polskich rozgrywek żużlowych. Obie drużyny jak do tej pory znajdują się poza pozycjami dającymi awans do udziału w fazie play- off i walki o możliwość ścigania się w kolejnym sezonie w 1. Lidze Żużlowej. Metalica Recycling Kolejarz Rawicz przewyższa Enea Polonię piłę tylko o jeden punkt, jednak zarazem ma na swoim koncie jedno spotkanie mniej.

Obie drużyny mają za sobą porażki w ostatnich starciach. Żużlowcy z Rzeszowa swój ostatni mecz i zarazem ostatnią przegraną odnotowali właśnie na wyjeździe w Pile. Można więc mniemać, iż będą oni bardzo zmotywowani podczas rewanżu na własnym owalu. Do odrobienia mają jednak, aż dwanaście punktów, a to może okazać się nie lada wyzwaniem, nawet przy własnych warunkach torowych.

Waleczne Niedźwiedzie czy ponownie goście z Piły? O tym przekonamy się już dzisiaj.

Fanów czarnego sportu zapraszamy na stadion przy ul. Generała Grota-Roweckiego 13 w Rawiczu oraz przed telewizory do Canal+ Sport 5 i Canal+ Online. Początek transmisji o godzinie 13:50 – studio, początek meczu godz. 14:00. Sędzią zawodów będzie Andrzej Kraskiewicz, komisarzem toru Rafał Banasiak, komisarzem technicznym Marcin Bordewicz, a przewodniczącym Jury Zbigniew Fiałkowski.

Awizowane składy:

Metalica Recycling Kolejarz Rawicz:
9. Damian Dróżdż
10. Damian Baliński
11. Jye Etheridge
12. Nikodem Bartoch (U24)
13.
14. Franciszek Majewski
15. Drew Kemp

Enea Polonia Piła:
1. Daniel Henderson
2. Peter Ljung
3. Jonas Knudsen
4. Artur Mroczka
5. Adrian Cyfer
6. Dan Gilkes
7.

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV ONLINE!

fot. Polonia Piła – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *