Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Kolejarz Opole przedłużył kontrakt z kolejnym zawodnikiem

Kolejarz Opole
Fot. Kolejarz Opole

Autor: Paweł Płóciniak

Kolejarz Opole przedłużył kontrakt z kolejnym zawodnikiem

OK Bedmet Kolejarz Opole pochwalił się przedłużeniem kontraktu z kolejnym zawodnikiem z tegorocznego składu. Filip Hjelmland będzie reprezentował barwy klubu z Opola również w sezonie 2024, tworząc formację stranieri razem ze swoim rodakiem Mathiasem Thornblomem.

W 2023 roku Filip Hjelmland przy swoim koncie zanotował 62 punkty oraz 13 bonusów startując w 49 biegach, co złożyło się na średnią 1,612 i 32 miejsce w klasyfikacji. Szwed w przyszłym sezonie nadal będzie zdobywał punkty dla klubu z Opola, razem z Mathiasem Thornblomem oraz Robertem Chmielem. Kibice na pewno liczą na lepszą formę w przyszłym sezonie zawodnika, który jeszcze nie dawno reprezentował barwy TŻ Ostrovii w PGE Ekstralidze.

Na pozycjach seniorskich w OK Bedmet Kolejarzu zostały już dwa miejsca do obsadzenia. Wiemy już, że na pewno ich nie uzupełnią Oskar Polis oraz Adam Ellis. Polak po kilku latach na najniższym poziomie rozgrywkowym przeniesie się o szczebel wyżej, natomiast Brytyjczyk został już zaprezentowany jako nowy zawodnik Enea Polonii Piła.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×