Klub z Rzeszowa wraca do starej nazwy!

baner 1200 200
Klub z Rzeszowa wraca do starej nazwy! 3

Klub z Rzeszowa wraca do starej nazwy!

7R Stolaro Stal Rzeszów – pod taką nazwą zespół z podkarpacia przystąpi do 2. LŻ w zbliżającym się sezonie. Jest to powrót do korzeni. Zarząd klubu porozumiał się z ZKS Stalą Rzeszów i uzyskał zgodę na przywrócenie starej nazwy. Ostatni raz zespół z podkarpacia pod takim szyldem występował w 2018 roku. Wtedy Stal Rzeszów pewnie wywalczyła awans do 1. LŻ remisując tylko jeden mecz.

Klub ostatecznie nie przystąpił do rozgrywek w następnym sezonie z powodu nie otrzymania licencji. We wrześniu 2019 roku doszło do powrotu żużla w stolicy podkarpacia. Powstał nowy klub sportowy „RzTŻ”, który w następnym sezonie przystąpił pod takim szyldem do 2. LŻ. Kibice od początku liczyli na powrót do tradycyjnego herbu z „Żurawiem” i starej nazwy „Stal”. Po jednym sezonie startów w 2. LŻ doczekali się tego!

Do nowej nazwy rzeszowskiego klubu dochodzą także dwaj sponsorzy tytularni. Dokładnie mowa o firmie „7R S.A.” oraz „Stolaro.pl”. Pierwszy z wymienionych sponsorów zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych powierzchni magazynowych. Prezesem tej firmy jest Tomasz Lubowiecki. Drugi ze sponsorów tytularnych świadczy usługi formatowania oraz okleinowania płyt meblowych. Na czele tej firmy stoi Michał Aleksander Drymajło.

fot. rztz.pl

baner 1200 200
Klub z Rzeszowa wraca do starej nazwy! 4
Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Mazurkiewicz Marcin

O Mazurkiewicz Marcin

Miłośnik spalonego metanolu, historii i wiadomości sportowych - pochłaniam informacje. Kiedyś coś biegałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.