bstv 1536x162 4 1024x108 1

TERMINARZ DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW II LIGI 2021

1 runda:
sobota, 29 maja 2021
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Trans MF Landshut Devils
niedziela, 30 maja 2021
SpecHouse PSŻ Poznań – 7R Stolaro Stal Rzeszów
OK Bedmet Kolejarz Opole – SK Lokomotiv Daugavpils
MSC Wölfe Wittstock pauzuje

2 runda:
sobota, 5 czerwca 2021
MSC Wölfe Wittstock – SpecHouse PSŻ Poznań
niedziela, 6 czerwca 2021
7R Stolaro Stal Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole
poniedziałek, 7 czerwca 2021
SK Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Trans MF Landshut Devils pauzuje

3 runda:
sobota, 12 czerwca 2021
OK Bedmet Kolejarz Opole – MSC Wölfe Wittstock
niedziela, 13 czerwca 2021
Trans MF Landshut Devils – SK Lokomotiv Daugavpils
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 7R Stolaro Stal Rzeszów: mecz rozegrany awansem
16.05.2021
SpecHouse PSŻ Poznań pauzuje

4 runda:
sobota, 19 czerwca 2021
MSC Wölfe Wittstock – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
niedziela, 20 czerwca 2021
SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole
7R Stolaro Stal Rzeszów – Trans MF Landshut Devils
SK Lokomotiv Daugavpils pauzuje

5 runda:
sobota, 26 czerwca 2021
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań
niedziela, 27 czerwca 2021
SK Lokomotiv Daugavpils – 7R Stolaro Stal Rzeszów
Trans MF Landshut Devils – MSC Wölfe Wittstock
OK Bedmet Kolejarz Opole pauzuje

6 runda:
środa, 30 czerwca 2021
MSC Wölfe Wittstock – SK Lokomotiv Daugavpils
Piątek, 2 lipca 2021
SpecHouse PSŻ Poznań – Trans MF Landshut Devils
sobota, 3 lipca 2021
OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
7R Stolaro Stal Rzeszów pauzuje

7 runda:
sobota, 3 lipca 2021
7R Stolaro Stal Rzeszów – MSC Wölfe Wittstock
niedziela, 4 lipca 2021
SK Lokomotiv Daugavpils – SpecHouse PSŻ Poznań
Trans MF Landshut Devils – OK Bedmet Kolejarz Opole: mecz rozegrany awansem 21.05.2021
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pauzuje

8 runda:
sobota, 10 lipca 2021
MSC Wölfe Wittstock – 7R Stolaro Stal Rzeszów
niedziela, 11 lipca 2021
OK Bedmet Kolejarz Opole – Trans MF Landshut Devils
SpecHouse PSŻ Poznań – SK Lokomotiv Daugavpils
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pauzuje

9 runda:
sobota, 17 lipca 2021
SK Lokomotiv Daugavpils – MSC Wölfe Wittstock
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole
niedziela, 18 lipca 2021
Trans MF Landshut Devils – SpecHouse PSŻ Poznań
7R Stolaro Stal Rzeszów pauzuje
Data rezerwowa
sobota, 24 lipca 2021 / niedziela, 25 lipca 2021

10 runda:
środa, 28 lipca 2021
7R Stolaro Stal Rzeszów – SK Lokomotiv Daugavpils
piątek, 30 lipca 2021
MSC Wölfe Wittstock – Trans MF Landshut Devils
SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz: mecz rozegrany awansem 23.05
OK Bedmet Kolejarz Opole pauzuje

11 runda:
sobota, 31 lipca 2021
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – MSC Wölfe Wittstock
poniedziałek, 2 sierpnia 2021
Trans MF Landshut Devils – 7R Stolaro Stal Rzeszów
OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań: mecz rozegrany awansem 15.05
SK Lokomotiv Daugavpils pauzuje

12 runda:
sobota, 7 sierpnia 2021
MSC Wölfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole
niedziela, 8 sierpnia 2021
7R Stolaro Stal Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
SK Lokomotiv Daugavpils – Trans MF Landshut Devils: mecz rozegrany awansem 08.05.2021
SpecHouse PSŻ Poznań pauzuje

13 runda:
piątek, 13 sierpnia 2021
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SK Lokomotiv Daugavpils
sobota, 14 sierpnia 2021
OK Bedmet Kolejarz Opole – 7R Stolaro Stal Rzeszów
niedziela, 15 sierpnia 2021
SpecHouse PSŻ Poznań – MSC Wölfe Wittstock
Trans MF Landshut Devils pauzuje

14 runda:
sobota, 21 sierpnia 2021
7R Stolaro Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań
niedziela, 22 sierpnia 2021
Trans MF Landshut Devils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
SK Lokomotiv Daugavpils – OK Bedmet Kolejarz Opole
MSC Wölfe Wittstock pauzuje

Data rezerwowa
sobota, 28 sierpnia 2021 / niedziela, 29 sierpnia 2021

1 runda play off
sobota, 4 września 2021 / niedziela, 5 września 2021
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

2 runda play off
sobota, 11 września 2021 / niedziela, 12 września 2021
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej
Data rezerwowa
sobota, 18 września 2021 / niedziela, 19 września 2021

3 runda play off
niedziela, 26 września 2021
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4 runda play off
niedziela, 3 października 2021
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
Data rezerwowa
niedziela, 10 października 2021

źródło. polskizuzel.pl

fot.

bst2 1 1024x171 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *