Żużel - Best Speedway Tv

„Klub Skorpiona” w PSŻ Poznań – coś więcej niż tylko wsparcie? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
PSŻ Poznań

„Klub Skorpiona” w PSŻ Poznań – coś więcej niż tylko wsparcie?

„Klub Skorpiona” w PSŻ Poznań – coś więcej niż tylko wsparcie?

Fala entuzjazmu po wywalczeniu przez poznańskie Skorpiony nadal trwa w najlepsze. Beniaminek tegorocznych rozgrywek 1. Ligi Żużlowej przechodzi przeobrażenie na różnych płaszczyznach swojej działalności, tym razem nowy projekt jest skierowany szczególnie do grupy najwierniejszych kibiców.
galeria 1 3

„Klub Skorpiona” bo tak brzmi nazwa nowej inicjatywy PSŻ Poznań, w swoim docelowym działaniu ma scementować kibiców z klubem. Idea nie jest nowa i bazuje oczywiście na pomyśle, który od wielu lat funkcjonuje przede wszystkim w piłce nożnej. Fani należący do tzw. „socios” jednego z najsłynniejszych klubów na świecie a więc FC Barcelona, będąc aktywnym członkiem wspierają klub poprzez odnawialny abonament, który jest swoistą cegiełką przeznaczoną na bieżącą działalność organizacji, której kibicują.

W klubie ze stadionu Camp Nou kibice dzięki swojemu wsparciu mają nawet realny wpływ na funkcjonowanie klubu np. prawo wyborcze podczas decyzji dotyczących sternika klubu z Katalonii. Jednak to nie klub z Hiszpanii uchodzi za lidera jeśli chodzi o liczebność wspierających fanów, których jak podają ostatnie źródła posiada 170 tysięcy. Lepiej pod tym względem stoi niemiecki Bayern Monachium (185 tysięcy) oraz wpisani do księgi rekordów Guinnessa w tej kategorii „socios” klubu Benfica Lizbona (224 tysięcy).

Fenomen żużla w Krośnie

Jak informuje klubowa strona PSŻ Poznań przygotowano kilka możliwości wsparcia zespołu z Golęcina przez najbardziej bezinteresownie oddanych kibiców w dwóch dość ciekawie opakowanych pakietach:

Karta Mały Skorpion
– certyfikat Mały Skorpion 2023,
– okolicznościowa naklejka Mały Skorpion 2023,
– klubowy newsletter (dwa razy w miesiącu),
– zaproszenie na trzy spotkania z zawodnikami (w okresie od marca 2023 do października 2023),
– możliwość korzystania ze specjalnych ofert naszych partnerów oraz sponsorów,
– 10 procent zniżki na zakup gadżetów PSŻ Poznań.
Cena: 25 złotych miesięcznie
Płatność:
– kwartalna: 75,- zł
– półroczna: 150,- zł
– roczna: 300,- zł

Karta Duży Skorpion
– certyfikat Duży Skorpion 2023,
– okolicznościowa naklejka Duży Skorpion 2023,
– klubowy newsletter (dwa razy w miesiącu),
– zaproszenie na sześć spotkań z zawodnikami (w okresie od marca 2022 do października 2023),
– możliwość korzystania ze specjalnych ofert naszych partnerów oraz sponsorów,
– 10 procent zniżki na zakup gadżetów oraz biletów na domowe mecze PSŻ Poznań,
– imię i nazwisko posiadacza karty na Tablicy Skorpiona umieszczonej w parku maszyn,
– okolicznościowa koszulka,
– wejście na stadion przez bramkę VIP.
Cena: 50 złotych miesięcznie
Płatność:
– kwartalna: 150,- zł
– półroczna: 300,- zł
– roczna: 600,- zł

Reklamy

Prezes PSŻ Poznań Jakub Kozaczyk z optymizmem patrzy na przyszły rozwój projektu udzielając swojej wypowiedzi dla klubowej strony. – Naturalnie nie chcemy porównywać jeden do jednego naszej oferty do popularnego „socios”. Nasza Karta Skorpiona to z jednej strony dodatkowe bonusy dla jej posiadacza, które chcemy stopniowo rozwijać oraz poszerzać. Z drugiej zaś strony to nieocenione wsparcie dla klubu, bo w obecnych niełatwych czasach każda dodatkowa złotówka jest przydatna. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest integracja oddanych kibiców wokół klubu. Chciałbym też wyraźnie podkreślić, że absolutnie nikogo nie przymuszamy do udziału w inicjatywie, jest on dobrowolny. Liczymy, że z sezonu na sezon oferta oraz liczba członków klubu będzie systematycznie wzrastała.

galeria 2 3


Projekt PSŻ Poznań rzeczywiście ma dość spory potencjał by wpisać się jako stały punkt funkcjonowania w klubie. Entuzjazmu nie powinno zabraknąć szczególnie tym najwierniejszym kibicom będącym z drużyną dobre i złe. Można też mieć cichą nadzieję, że „Klub Skorpiona” może stać się jednym z elementów, który rozwinie i skonsoliduje mocną żużlową grupę kibiców w stolicy Wielkopolski.

Foto: Sandra Rejzner

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×