Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Kevlary Motoru Lublin na sezon 2024 znane. Jest poważna zmiana w drugim zestawie

Kevlary Motoru Lublin
Fot. Orlen Oil Motor Lublin

Autor: Jakub Bielak

Kevlary Motoru Lublin na sezon 2024 znane. Jest poważna zmiana w drugim zestawie

Aktualny drużynowy mistrz Polski na żużlu, Orlen Oil Motor Lublin, pokazał kevlary, w jakich żużlowcy będą ścigali się w sezonie 2024. Oczywiście mistrzowie Polski ponownie będą wyróżniali się na tle stawki dwoma różnymi propozycjami – domową oraz wyjazdową.

Orlen Oil Motor Lublin przeprowadził już jakiś czas temu rewolucję na żużlowych torach w Polsce, wprowadzając podział na domowy oraz wyjazdowy strój. Do tej pory kluby żużlowe nawet nie myślały o tym, aby tworzyć dwa odrębne wzory i tym samym dwa różne zestawy kombinezonów żużlowych. W przyszłości będzie to już obowiązkowe, jednak póki co nadal tylko mistrz Polski prezentuje dwa kevlary.

W tym podstawowym na sezon 2024 nie ma wielkich różnic w stosunku do ubiegłego roku. Utrzymana jest bardzo podobna kolorystyka, a sponsorzy nadal wyróżnieni są ładnym, złotym kolorem. Z kolei w wyjazdowym komplecie doszło do istotnej zmiany. Proporcja koloru białego do granatowego jest tym razem dużo mniejsza i obejmuje tak naprawdę jedynie obszar klatki piersowiej. Na brzuchu oraz na plecach dominuje już podstawowy kolor, czyloi ciemny granat. Kevlary Motoru Lublin co roku są przez wielu ogłaszane najładniejszymi strojami żużlowymi w Polsce. Czy i tym razem przypadną one do gustu kibicom?

20230820 DSC06762
Fot. Kazimierz Kożuch
20230820 DSC06894
Fot. Kazimierz Kożuch

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *