Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Motor Lublin z nową osobą na pokładzie. Zaskoczyli swoich fanów

Motor Lublin
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Motor Lublin z nową osobą na pokładzie. Zaskoczyli swoich fanów

Orlen Oil Motor Lublin jest aktualnie najlepszą polską drużyną żużlową. „Koziołki” w ostatnich dwóch sezonach sięgały po tytuł Drużynowego Mistrza Polski, a w nadchodzących rozgrywkach PGE Ekstraligi wydają się faworytem do tego, by ten dorobek podnieść do trzech zwycięstw. Klub z Lublina jest więc na bardzo wysokim poziomie sportowym, a chcą oni rozwijać się również pod innymi względami.

Ostatnio informowaliśmy, że w klubie nawiązali współpracę z Zespołem Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie, której wynikiem ma być szkolenie przyszłych mechaników żużlowych. Motor więc nie próżnuje jeśli chodzi o rozwój zaplecza i propagowanie sportu żużlowego również w taki sposób. Teraz drużyna chce wejść na wyższy poziom również jeśli chodzi o media społecznościowe i wczoraj ogłosili transfer z nimi związany.

W ostatnich dniach klub opublikował wpis, w którym można było zobaczyć sylwetkę nowej osoby, która uda się razem z zawodnikami na treningi do Gorican. Kibice mieli zgadywać w komentarzach, kim będzie nowa persona w drużynie, jednak nikt nie spodziewał się poprawnej odpowiedzi. Do zespołu dołączyła bowiem Wiktoria Przybylska. W ubiegłym roku została ona Wicemiss Startu PGE Ekstraligi, a teraz będzie pełnić nową dla siebie rolę, zostając nową medialną twarzą zespołu.

– Wiktoria nie będzie ścigać się z zawodnikami, będzie za to ścigać chłopaków z mikrofonem. Więcej relacji, więcej wywiadów, więcej życia w naszych social mediach – tego możecie się spodziewać! – czytamy na Facebooku Orlen Oil Motor Lublin.

Lublinianie w najbliższych dniach udadzą się do Chorwacji, gdzie będą trenować na Speedway Stadion Milenium w Gorican. Później czekają ich jeszcze ostatnie poprawki przed nadchodzącym sezonem, a rozpoczną oni go 14 kwietnia w Grudziądzu, kiedy to zmierzą się z miejscowym GKM-em. Czy „Koziołkom” uda się wygrać i obrać ścieżkę, na której końcu będzie trzeci tytuł mistrzów Polski? Przekonamy się niebawem.

20230630 DSC06506 1
Fot. Kazimierz Kożuch
20230630 DSC07505
Fot. Kazimierz Kożuch

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *