Żużel - Best Speedway Tv

Kenneth Bjerre podkreśla, że cel jest jeden. Awans Bydgoszczy do Ekstraligi | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kenneth Bjerre

Kenneth Bjerre podkreśla, że cel jest jeden. Awans Bydgoszczy do Ekstraligi

Kenneth Bjerre podkreśla, że cel jest jeden. Awans Bydgoszczy do Ekstraligi

Duńczyk w rozmowie z oficjalną stroną klubową bydgoskiej Polonii opowiedział o swoim toku przygotowań do sezonu. 38-latek przyznaje, że przemeblował swój warsztat, zmieniając mechaników. Podkreśla również, że cel i plan jest jeden, wygranie 1. ligi żużlowej i awans do Ekstraligi. Po to dołączył do bydgoskiej Polonii.

Koziołki wybrały kapitana na sezon 2023!

Na pytanie, czy zawodnik zmienił coś w swoim teamie na nadchodzący sezon, odparł, że ma dwóch nowych zawodników, z którymi musie się poznać i nie może doczekać się wspólnego czasu na to, aby spędzać wspólny czas w warsztacie. – Poczyniłem kilka zmian. Mój team będzie składał się z dwóch nowych mechaników – Sebastiana i Filipa. Czekam z niecierpliwością na to, aż spędzimy razem więcej czasu w warsztacie, poznamy się i dopniemy sprawy sprzętowe na ostatni guzik. W sezonie 2023 w moim teamie pojawi się odrobina nowej, świeżej energii.

Po świetnym sezonie na zapleczu PGE Ekstraligi, zawodnik pozostał wierny Polonii Bydgoszcz. Czy zawodnik planuje wrócić do elity razem z klubem z Bydgoszczy, odparł-Już w 2022 dołączyłem do Bydgoszczy z głównym planem wygrania 1. Ligi Żużlowej i awansu do Ekstraligi. Postanowiłem zostać i nie zmieniać celu. W zeszłym roku byliśmy bardzo blisko, bo wygraliśmy rundę zasadniczą. Niestety, przegraliśmy w półfinale, ale tak już w tym sporcie bywa. Nie mogę się doczekać, aż znów z Polonią podejmiemy rękawicę na nowo. Zależy mi na tym, by być liderem dla zespołu. Dam z siebie wszystko. Mam nadzieję, że w tym roku uda nam zrobić krok w przód ku Ekstralidze.

fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×