Żużel - Best Speedway Tv

Kędziora zostaje we Włókniarzu!  | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kędziora

Kędziora zostaje we Włókniarzu! 

Kędziora zostaje we Włókniarzu! 

Lech Kędziora przedłużył kontrakt z Włókniarzem Częstochowa i będzie trenerem tego zespołu przez dwa najbliższe lata. Dla doświadczonego szkoleniowca będą to trzeci oraz czwarty sezon spędzony pod Jasną Górą. 

Po nieudanym półfinale ze Stalą Gorzów przebąkiwało się, że Lech Kędziora pokłócił się z prezesem Michałem Świącikiem i jego pozostanie w klubie, jest niepewne. Jeśli faktycznie do jakiegokolwiek nieporozumienia doszło, to zostało ono z pewnością zażegnane. 66-latek podpisał bowiem kontrakt nie tylko na następny rok, ale także na sezon 2024.

Ekspert żużlowy: „Jakoś im nie przeszkadzało, że ludzie siedzą w Rosji po łagrach”,

Współpraca Lecha Kędziory z częstochowską drużyną układa się bardzo dobrze. W 2017 roku Włókniarz pod jego wodzą wywalczył jako beniaminek świetne piąte miejsce, a w zakończonym niedawno sezonie „Lwy” sięgnęły po brązowy medal. Sympatii do obecnego trenera Włókniarza nie ukrywa kapitan drużyny, Leon Madsen. Wszyscy w Częstochowie mają nadzieję, że dwa następne lata pod wodzą Lecha Kędziory będą równie udane. 

MAGAZYN ŻUZLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Łukasz Wilk

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×