Żużel - Best Speedway Tv

Karol Żupiński jako gość w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2022! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Karol Żupiński jako gość w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2022!

Karol Żupiński

Karol Żupiński jako gość w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2022!

Młodzieżowiec eWinner Apatora Toruń Karol Żupiński, będzie startował w tym sezonie również w barwach SpecHouse PSŻ Poznań jako gość.

glowne 3
fot. Apator Toruń

Działacze poznańskich Skorpionów nie poprzestają budowy mocnej drużyny a Karol Żupiński ma być jednym z zawodników silnej formacji juniorskiej, dzięki której SpecHouse PSŻ Poznań ma walczyć w tegorocznych rozgrywkach 2 ligi żużlowej o najwyższe cele.

Karol Żupiński to dziewiętnastoletni zawodnik mający za sobą debiutancki sezon w PGE Ekstralidze w barwach toruńskich aniołów, gdzie miał okazję startować pod okiem obecnego menedżera poznańskiej drużyny Tomasza Bajerskiego. Jego ubiegłoroczna średnia 0,545 nie robi zbyt dobrego wrażenia ale przypomnijmy, że młody zawodnik zmagał się z urazem barku ale także z nadwagą, przez co jego dyspozycja nie była do końca zadowalająca.

Młody zawodnik jednak pokazał na co go stać podczas jazdy dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk, gdzie jego jazda mogła się podobać przynosząc zawodnikowi wiele radości. W barwach eWinner Apatora Toruń czeka go teraz mocna rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie a co za tym idzie możliwe występy na drugoligowym froncie mogą mu tylko i wyłącznie wyjść na dobre.

Dla Skorpionów jest to zawodnik, który może zdziałać wiele dobrego dla zespołu w walce o playoff oraz awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Czy tak faktycznie będzie? Przekonamy się o tym gdy zawodnik będzie miał szansę odwiedzić stadion na Golęcinie podczas meczu ligowego jako zawodnik SpecHouse PSŻ Poznań.

Foto: facebook Apator Toruń

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×