Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Kapitan zostaje na pokładzie mimo kontuzji. Chodzi już o własnych siłach

Kapitan
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Jakub Bielak

Kapitan zostaje na pokładzie mimo kontuzji. Chodzi już o własnych siłach

Patrick Hansen przedłużył kontrakt z ROW-em Rybnik. Są to fantastyczne informacje, ponieważ potwierdzają tylko, że celem zawodnika jest powrót na motocykl żużlowy już od początku sezonu 2024. Kapitan zespołu jest bardzo lubianą postacią w środowisku rybnickim, więc nie dziwi, że umowa od razu obejmuje następne dwa lata.

Oczywiście Hansen ogłosił swoje pozostanie w Rybniku już podczas trwającego sezonu. Jego niezwykle groźna kontuzja mogła jednak zasiać ziarno niepewności przed oficjalnym otwarciem okna transferowego. Teraz jednak wszystko zostało już podpisane. Duńczyk będzie reprezentował barwy „Rekinów” w sezonach 2024 oraz 2025.

Na filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych klubu możemy obejrzeć, jak 25-latek samodzielnie idzie do gabinetu Krzysztofa Mrozka, aby podpisać kontrakt. To piękne obrazki i pokazują one postępy, jakie czyni dzięki rehabilitacji żużlowiec. Jego celem jest powrót do ligowego ścigania wraz z początkiem nowego sezonu.

Więcej o nowym kontrakcie oraz postępach w rehabilitacji i nie tylko będziecie mogli dowiedzieć się dzisiaj z naszego Magazynu. Gościem Best Speedway TV będzie właśnie uwielbiany w Rybniku Patrick Hansen. Zapraszamy już od 20:00 na żywo. Zachęcamy do zadawania pytań.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV DZIŚ NA ŻYWO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *