Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Doświadczony zawodnik dołącza do ROW-u Rybnik. „Rekiny” zamykają przyszłoroczny skład

Grzegorz Walasek
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Doświadczony zawodnik dołącza do ROW-u Rybnik. „Rekiny” zamykają przyszłoroczny skład

ROW Rybnik w minionych rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej zajął 2. miejsce. Rybniczanie zostali wyraźnie pokonani przez dominatora ligi Falubaz Zielona Góra. W nadchodzącym sezonie ROW również będzie chciał powalczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Poczynili więc wobec tego wzmocnienia składu.

W poniedziałek rybnicki klub poinformował w swoich mediach społecznościowych, że ich nowym zawodnikiem został Grzegorz Walasek. Doświadczony polski żużlowiec w minionych latach reprezentował barwy Arged Malesy Ostrów, z którą miał nawet okazję startować w PGE Ekstralidze. Walasek łączony był z kilkoma polskimi klubami, ale ostatecznie wybrał kontrakt w Rybniku.

Wcześniej do drużyny ROW-u dołączyli już Norick Blodorn, Rohan Tungate i Jakub Jamróg. Nowy kontrakt z „Rekinami” parafował Brady Kurtz. Rybniczanie są ciekawym zespołem, mogącym walczyć z najlepszymi. Będzie to z pewnością trudne zadanie, gdyż Ostrovia, Polonia i Wilki mają na papierze lepsze zespoły, jak to się wszystko potoczy? Przekonamy się w przyszłym sezonie.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *