Żużel - Best Speedway Tv

Kacper Woryna po dobrym występie w Krośnie "Mam jeszcze dużo przed sobą do poprawy" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kacper Woryna po dobrym występie w Krośnie “Mam jeszcze dużo przed sobą do poprawy”

Kacper Woryna

Kacper Woryna po dobrym występie w Krośnie “Mam jeszcze dużo przed sobą do poprawy”

W czwartkowym zaległym meczu, pomiędzy Wilkami Krosno a Włókniarzem Częstochowa, dobrze zaprezentował się zawodnik drużyny z Częstochowy, Kacper Woryna. Kacper mecz zaczął bardzo dobrze, a po 3 swoich wyścigach miał 7 punktów z 2 bonusami. Później nie było już tak kolorowo, bo Kacper w kolejnych 2 biegach dorzucił raptem 2 “oczka”.

Krzysztof Sadurski i Andrzej Lebiediew – mogło być inaczej, ale Wilki się nie poddają!

W pomeczowej Mix-zonie zawodnik Włókniarza zapytany został o swoją dyspozycję, czy wrócił już ten najlepszy Kacper Woryna. Rybniczanin odpowiedział, że nie jest to jeszcze jego najlepsza dyspozycja i czeka go dużo pracy, aby ta forma rosła.

“Nie, uważam, że najlepsza moja wersja jest dopiero przede mną i mam jeszcze dużo przed sobą do poprawy, dużo pracy mnie czeka, aby te wyniki były coraz lepsze” – mówił Kacper Woryna w pomeczowej Mix-zonie.

Polak odniósł się również do uwag trenera Włókniarza, Lecha Kędziory, który stwierdził, że przygotowany na to spotkanie tor odbiega od ideału. Zawodnik stwierdził, że ostatnimi czasy za dużo się mówi o torach i nie chcę on komentować, żadnych warunków torowych, bo nie jechał jeszcze na źle przygotowanej nawierzchni w tym sezonie.

“Ja myślę, że się za dużo rozmawia ostatnio o tych torach i każdy chce być komisarzem. Nie chcę komentować żadnych warunków torowych, bo nie uważam, że jeździłem w tym sezonie na trudnym torze gdziekolwiek, więc ten tor był biorąc pod uwagę, jakie było Krosno w moich notatkach, bardzo dobry” – mówił Woryna.

Dla Kacpra Woryny obecny sezon nie jest tak udany, jak poprzedni. Na tę chwilę wykręcił on średnią biegopunktową na poziomie 1,649, co jest wynikiem o wiele niższym w porównaniu do średniej rok wstecz. Czy forma Kacpra Woryny będzie coraz lepsza? Przekonamy się o tym w najbliższych tygodniach.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×