Żużel - Best Speedway Tv

Już za chwile, już za chwileczkę... Usiądziemy przed TV. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Już za chwile, już za chwileczkę… Usiądziemy przed TV.

Już za chwile, już za chwileczkę… Usiądziemy przed TV.

Już tylko 4 dni dzielą nas od startu najlepszej ligi świata na żużlu, PGE EKSTRALIGI! Każdy z nas nie może się doczekać emocji,adrenaliny i ekstremalnej jazdy bez „trzymanki”. Jak to będzie wyglądało? Co nas czeka w pierwszej kolejce? Kto jest w jakiej formie? Kto ma problemy?

Początek roku… każdy kibic czeka na miesiąc marzec/kwiecień kiedy to żużlowcy wyjeżdżają na pierwsze treningi. A co wtedy? Każdy kibic stęskniony rykiem motocykli, spalonego metanolu spacerował, jechał na rowerze czy to nawet biegł po pracy prosto na stadion aby chociaż ciut poczuć tego co kocha i jest w jego żyłach od najmłodszych lat! This is Speedway! Pierwsze treningi, rozjeżdzanie się zawodników, szukanie odpowiedniego sprzętu. To wzystko widzi kibic który siadał i obserwował żużlowców. We wspólnym gronie, opowiadanie komu idzie dobrze, kto ma ewidentnie kłopoty jeszcze przed startem sezonu. Wystarczy pare sezonów kibicowania i człowiek staje się koneserem czarnego sportu. Gołym okiem widzi w czym problem. Przerwa w treningu a kibic spaceruje nad parking maszyn aby zobaczyć który z nowych nabytków klubu się stara a kto leci w kulki i siedzi na leżaku z telefonem w ręku.

Zaczynają się wspólne obmyślenia przy piwku ze znajomymi, jaki by tu trener skład wystawił w pierwszym meczu. Kto by pasował do jazdy w parze – porównywanie. Ahh… Ten z tym! Nie, może ten bardziej by pasował z juniorem a może zrobić jedną mocną pare?

Dzień meczu. Człowiek wstaje, pije kawę. I pierwsze co zaczyna myśleć, że to jest ten dzień na który czekał pół roku. Idziecie do kościoła i zamiast skupić się na wierze to rozmyślasz o meczu. Wracacie, jecie obiad i co? I znowu człowiek rozmyśla o żużlu. Teściowa mówi, żebyś pomógł żonie w sprzątaniu po obiedzie. Ale ty myślami dalej już na meczu. Teściu puszcza oczko, że jest zabezpieczony i trzyma w marynarce dwa granaty, które odbezpieczymy zaraz po przekroczeniu progu domu idąc w stronę stadionu na mecz!

Reklamy

2020 rok. Pierwsza kolejka w telewizji! Przez pieprzoną pandemię! Czemu nie mogłaś przyjść zaraz po sezonie w 2019?! Może za 4 dni szedł bym na stadion z odbezpieczonym granatem, ze świadomością kto jak prezentował się na treningu. Kto w jakiej jest formie. Słuchał bym ryku motocykli i z całych sił dopingował swoją ukochaną drużynę w meczu ligowym. Nie pozostaje mi nic innego jak przetransportować teściową do mojej żony, pojechać do Teścia i zamknąć mieszkanie na dodatkowe kłódki aby mieć pewność, że nie muszę pomóc w sprzątaniu po objedzie bo Dzień święty trzeba święcić a tych w roku jest mało!

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×