Żużel - Best Speedway Tv

Już jutro kolejny magazyn 2. Ligi Żużlowej! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ligi Żużlowej

Już jutro kolejny magazyn 2. Ligi Żużlowej!

Już jutro kolejny magazyn 2. Ligi Żużlowej!

W ostatnim czasie ciągle działamy nie tylko na portalu, ale również na kanale Youtube. W tegorocznych magazynach pojawiali się u nas m.in. Jakub Kozaczyk, Hans Nielsen, Thomas Hjelm Jonasson, Rohan Tungate, Piotr Rusiecki, czy Sławomir Knop. Już jutro (24.02) o 20 odbędzie się kolejny magazyn 2. Ligi Żużlowej, którego gośćmi będą Damian Dróżdż i Patryk Rolnicki.

Pierwszy z nich jest wychowankiem Włókniarza Częstochowa, w swojej karierze startował m.in. w klubach z Opola, Wrocławia, czy Krosna. W sezonie 2021 z grona zawodników klasyfikowanych miał najwyższą średnią w Kolejarzu Rawicz, gdzie będzie się ścigał się również w nadchodzących rozgrywkach.

Drugim gościem Dawida Procajło będzie Patryk Rolnicki, który ostatnie 2 lata spędził w Stali Rzeszów, a teraz wraca do macierzystej Unii Tarnów, gdzie może być jednym z kluczowych zawodników. W przeszłości reprezentował również GKM Grudziądz.

Zachęcamy do obserwowania magazynu na żywo na naszym kanale na Youtube i do zadawania pytań naszym gościom.

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×