Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Junior Stali zapowiada rewanż w Rzeszowie. Tam mają zwyciężyć z bonusem

junior stali
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Junior Stali zapowiada rewanż w Rzeszowie. Tam mają zwyciężyć z bonusem

Texom Stal Rzeszów była naprawdę bliska sprawienia niespodzianki i wygrania na terenie jednego z największych faworytów do awansu do PGE Ekstraligi, Arged Malesy Ostrów. Rzeszowianie prowadzili przed biegami nominowanymi, jednak ostatecznie przegrali różnicą czterech punktów.

Jedną z jaśniejszych postaci w zespole gości był Wiktor Rafalski. Junior Stali zapisał przy swoim nazwisku osiem punktów, w tym dwa indywidualne zwycięstwa. Menedżer drużyny, Paweł Piskorz nie zdecydował się jednak na wystawienie go w wyścigach nominowanych. Niemniej jednak młodzieżowiec może być z siebie zadowolony.

No niestety taki jest sport. Nie zawsze udaje się zwyciężać. Fajnie, że postawiliśmy się dość mocno silnej drużynie. Z mojego wyniku indywidualnego jestem zadowolony, ale szkoda, że dwa punkty nie lądują u nas — powiedział w rozmowie z Łukaszem Benzem na antenie Canal+ tuż po zakończeniu spotkania.

Jednocześnie zawodnik zapowiada już, że w rewanżu w Rzeszowie jego zespół postara się powalczyć o zwycięstwo, a skoro wynik w Ostrowie był tak bliski, nic nie stoi na przeszkodzie by rzucić ostrowianom wyzwanie również w kontekście punktu bonusowego.

Tor też się zmienił. Nie do końca przeczytaliśmy to i ta końcówka nam odjechała, ale myślę, że w Rzeszowie już się uda zwyciężyć – komentował Rafalski.

Do pojedynku rzeszowsko-ostrowskiego pozostaje jednak sporo czasu. Póki co rzeszowianie skupiają się na innym rywalu. Już 18 maja na Podkarpacie zawita Energa Wybrzeże Gdańsk.

rafalskii
Fot. Jakub Malec
benz piskorz
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *