Żużel - Best Speedway Tv

Jonas Seifert-Salk nadal Skorpionem w sezonie 2023! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jonas Seifert-Salk

Jonas Seifert-Salk nadal Skorpionem w sezonie 2023!

Jonas Seifert-Salk nadal Skorpionem w sezonie 2023!

O tym, że działacze SpecHouse PSŻ Poznań są aktywni i działają dynamicznie mogliśmy się przekonać już w trakcie minionego sezonu. Teraz także po triumfalnie świeżo zakończonych rozgrywkach, biorą się ostro do pracy kompletując skład na sezon 2023 w eWinner 1 lidze.

galeria 1 8


Duńczyk Jonas Seifert-Salk to kolejny zawodnik po Kevinie Fajferze, który pozostaje w składzie SpecHouse PSŻ Poznań na przyszłoroczne rozgrywki tym razem już na poziomie eWinner 1 ligi. Beniaminek przyszłorocznych rozgrywek tym samym zatrzymuje zawodnika stanowiącego o sile i mocy zespołu w zwycięskim sezonie 2022 na szczeblu rozgrywek 2 ligi żużlowej.Jonas Seifert-Salk to wciąż młody duński żużlowiec dla którego nadchodzący sezon będzie trzecim z rzędu spędzonym w barwach poznańskich Skorpionów. W minionych rozgrywkach zawodnik uzyskał średnią biegową (1,922), co w finalnym rozrachunku przyniosło mu czternastą lokatę w klasyfikacji indywidualnej 2 ligi żużlowej.

galeria 2 7


Przez większą część sezonu 2022 w 2 lidze żużlowej 22-latek, był wyróżniającą się postacią zespołu SpecHouse PSŻ Poznań, dopiero pod koniec rozgrywek w wyniku odniesionej kontuzji nadgarstka podczas pierwszego półfinałowego meczu z Metaliką Recycling Kolejarz Rawicz, wyniki indywidualne miał nieco słabsze co jednak nie wpływa na wysoką ocenę za całokształt startów. Utrzymanie takiego zawodnika jak Jonas Seifert-Salk to z pewnością wzmocnienie drużyny i gwarancja dobrych wyników przywożonych dla drużyny w eWinner 1 lidze.Foto: Sandra Rejzner


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×