Żużel - Best Speedway Tv

Kevin Fajfer pozostaje w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2023! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kevin Fajfer

Kevin Fajfer pozostaje w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2023!

Kevin Fajfer pozostaje w SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2023!

Jeszcze dobrze kibice poznańskich Skorpionów nie ochłonęli po niedzielnym triumfie w Opolu a już znane są pierwsze personalia kadry zawodniczej SpecHouse PSŻ Poznań w nadchodzącym sezonie 2023 w eWinner 1 lidze.

glowne 7


Jeden z liderów drużyny i bohater fazy playoff Kevin Fajfer przedłużył umowę ze SpecHouse PSŻ Poznań na kolejny sezon 2023. Zatrzymanie tego zawodnika po awansie do rozgrywek eWinner 1 ligi wydawać się mogło oczywistym ruchem ze strony władz klubu, na co też kibice nie musieli ostatecznie długo czekać.Kevin Fajfer to zawodnik rodem z Trzemeszna i wychowanek Startu Gniezno, który w sezonie 2022 w barwach Skorpionów legitymował się średnią biegową (1,821) co w końcowym rozrachunku było dwudziestym drugim indywidualnym rezultatem w rozgrywkach 2 ligi żużlowej. Żużlowiec pokazał charakter szczególnie w rundzie rewanżowej gdzie jego wyższe zdobycze punktowe wpłynęły na serię zwycięstw dającą najpierw przepustkę po awans do playoff i ostatecznie triumf dający przepustkę do wyższej klasy rozgrywkowej.

galeria 2 5


Teraz przed zawodnikiem stoi kolejne wyzwanie jakim jest powrót po rocznej przerwie do rozgrywek eWinner 1 ligi. Patrząc na to jak Kevin Fajfer zadomowił się już w zespole SpecHouse PSŻ Poznań, powrót ten po niezbyt długim rozbracie z tym poziomem rozgrywkowym, powinien być całkiem udany i z pożytkiem dla drużyny poznańskich Skorpionów.Foto: Sandra Rejzner


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×