Żużel - Best Speedway Tv

Jonas Seifert-Salk przekazał optymistyczne informacje na temat jego stanu zdrowia! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jonas Seifert-Salk

Jonas Seifert-Salk przekazał optymistyczne informacje na temat jego stanu zdrowia!

Jonas Seifert-Salk przekazał optymistyczne informacje na temat jego stanu zdrowia!

Pechowo zakończył się dla Jonasa Seifert-Salka mecz pomiędzy Kolejarzem Rawicz, a PSŻ Poznań. Duńczyk w trzecim biegu upadł na pierwszym łuku razem z Damianem Balińskim. Salk wyjechał do powtórki, jednak celowo wjechał w taśmę, aby mógł w ramach rezerwy pojechać junior.

297956020 489788499818768 9132917711591924673 n
fot. Sandra Rejzner

Po tym Duńczyk udał się do szpitala na szczegółowe badania, które początkowo wykazały kontuzję łokcia oraz złamanie nadgarstka. Reprezentant Skorpionów po szczegółowych badaniach w Danii przekazał za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, że początkowe pesymistyczne diagnozy nie są takie złe. Doszło tylko do złamania lewego nadgarstka, a łokieć zawodnika jest cały.

Rokowania są dobre, jednak nie wiadomo, czy Jonas zdąży z rehabilitacją na rewanżowe spotkanie „Skorpionów” z „Niedźwiadkami” w Poznaniu. Przypomnijmy, że pomimo straty lidera, PSŻ Poznań wrócił z Rawicza z 8-punktową przewagą. Czy to wystarczy na awans? Przekonamy się już za dwa tygodnie!

fot. PSŻ Poznan/facebook

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×