Żużel - Best Speedway Tv

Jonas Jeppesen z drugiej ligi do pierwszej! Zaskakujący transfer Duńczyka | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jonas Jeppesen z drugiej ligi do pierwszej! Zaskakujący transfer Duńczyka

żużel sławomir kryjom

Jonas Jeppesen z drugiej ligi do pierwszej! Zaskakujący transfer Duńczyka

Jonas Jeppesen przed sezonem zszedł aż dwa poziomy rozgrywkowe w dół. Jeszcze w zeszłym roku jeździł w barwach Włókniarza Częstochowa na pozycji U-24. Przed sezonem 2023 odszedł do drugoligowej Stali Rzeszów. Tam jednak się nie przebił do składu i dostał szansę w… pierwszej lidze.

Nicki Pedersen po raz kolejny pokazał brak szacunku do przeciwnika

25-letni Jonas Jeppesen przegrał walkę o skład w naszpikowanej gwiazdami jak na warunki 2. Ligi Żużlowej Texom Stali Rzeszów. Rzeszowianie na dodatek niespodziewanie sięgnęli po kolejnego mocnego zawodnika – Krystiana Pieszczka. Wobec tego dla duńskiego żużlowca definitywnie miejsca już nie było. Dostał on zatem zgodę na zmianę barw.

Na sytuacji skorzystał pierwszoligowy Trans MF Landshut Devils.

W środę pojawił się sygnał, że Jonas Jeppesen szuka klubu i chciałby się przenieść do Landshut. Potem wszystko poszło szybko: Najpierw nastąpiło porozumienie z TEXOM Stal Rzeszow, wszystkie umowy zostały podpisane w czwartek wieczorem i złożone w piątek rano – mówi kierownik zespołu Devils Bernhard Muggenthaler.

Niemiecki klub informuje, że Duńczyk wystąpi już w niedzielę w Gdańsku. Landshut martwi się o kontuzje i kolizje terminów z innymi zawodami swoich zawodników, dlatego poszerzyło kadrę o ciekawego zawodnika z Danii.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×