Przejdź do treści
Aktualności

Jason Doyle z podwójnym obywatelstwem i nowymi horyzontami w żużlu

Jason Doyle
Fot. Taylor Lanning

Autor: Redakcja

Jason Doyle z podwójnym obywatelstwem i nowymi horyzontami w żużlu


Jason Doyle, znany żużlowiec z Australii, podzielił się świetną wiadomością na mediach społecznościowych. Teraz ma brytyjski paszport, co oznacza, że ma podwójne obywatelstwo. Dla niego to duża sprawa, bo teraz podróżowanie będzie o wiele łatwiejsze.

Doyle jest mistrzem świata z 2017 roku i od dawna związany z Wielką Brytanią. Dla australijskich żużlowców, Anglia to jak drugi dom. Dla Jasona to teraz nawet bardziej prawda, bo ma oficjalnie brytyjski paszport. Teraz może podróżować do Australii bez problemu z wizą. To ułatwienie dla niego, zwłaszcza że często podróżuje po różnych miejscach. Ma teraz pewność, że podróże będą łatwiejsze i bez zbędnych formalności.

Nie jest jedynym żużlowcem z dwoma paszportami. Inni, jak Rosjanie Artiom Łaguta i Emil Sajfutdinow, mają polskie obywatelstwo. To pomaga im w podróżach, zwłaszcza w trudnych czasach, jakie mogą wystąpić, jak chociażby konflikty na Ukrainie. Jego kariera to prawdziwa podróż po różnych miejscach, a teraz z brytyjskim paszportem, ta podróż stanie się jeszcze łatwiejsza. To kolejny krok w karierze i życiu Jasona Doyle’a, który z pewnością cieszy się z tego ważnego kroku.

Po wielu latach uganiania się za wizami, w końcu nie muszę się już martwić, że wyrzucą mnie z Wielkiej Brytanii. Podwójne obywatelstwo! Teraz mogę dostać kartę pokładową na telefonie i nie muszę czekać godzinami przy odprawie, żeby dostać wizę! – przekazał w mediach społecznościowych.

Jason Doyle 1
Fot. Taylor Lanning
Kryterium Asów
Fot. Taylor Lanning

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *