Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Jason Doyle w Toruniu? „Ten mecz będzie jednocześnie przywitaniem Jasona Doyle’a ze swoim nowym klubem”

Jason Doyle
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Grzęda

Jason Doyle w Toruniu? „Ten mecz będzie jednocześnie przywitaniem Jasona Doyle’a ze swoim nowym klubem”

Sporo mówi się o ewentualnym przyjściu Jasona Doyle’a do Apatora Toruń z Wilków Krosno, który nie zamierza czekać na rozstrzygnięcie sytuacji jego obecnego klubu. Komentują Jacek Frątczak i Marcin Musiał w magazynie Best Speedway TV.

GKM Grudziądz w play-offach? “Moim zdaniem nie”

Za ponad tydzień zostanie rozegrana 13. runda PGE Ekstraligi. W przyszły piątek Wilki Krosno przyjadą do Torunia na mecz z tamtejszym Apatorem. Czy ten mecz będzie „powitaniem” w nowym klubie?

Między wierszami tak dodam, że może będzie ten mecz jednocześnie przywitaniem Jasona Doyle’a ze swoim nowym klubem
Uważa Jacek Frątczak

Podobno jest to dogadane, że Jason Doyle pójdzie do Torunia
Dopowiada Marcin Musiał

Sytuacja Wilków Krosno w walce o utrzymanie jest dość skomplikowana. Krośnianie mają aż pięć punktów straty do Unii Leszno i GKM-u Grudziądz, a to oznacza, że utrzymanie się beniaminka urasta do miana zadnia niewykonalnego. Potrzebują oni minimum zremisowania najbliższego spotkania w Toruniu oraz zwycięstwa minimum różnicą trzech punktów w domowym spotkaniu w Lesznie. Może to być powodem, dlaczego Australijczyk rozmawia z innymi klubami.

Gdyby jego przejście do Apatora stało się faktem, to byłby to jego już drugi powrót do tego zespołu. Pierwszy jego epizod był w 2015 roku, w którym to on również zadebiutował w PGE Ekstralidze. A drugi epizod to lata 2018 i 2019, który wspomina bardzo dobrze, albowiem był wtedy najskuteczniejszym zawodnikiem swojego zespołu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *