Żużel - Best Speedway Tv

Jason Doyle o mistrzostwach Australii: Wszyscy zawodnicy prezentują wysoki poziom | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jason Doyle

Jason Doyle o mistrzostwach Australii: Wszyscy zawodnicy prezentują wysoki poziom

Jason Doyle o mistrzostwach Australii: Wszyscy zawodnicy prezentują wysoki poziom

Dzisiaj została rozegrana pierwsza z pięciu rund indywidualnych mistrzostw Australii na żużlu. Na torze w Gillman zwyciężył Jason Doyle. Doświadczony zawodnik jeszcze przed rozpoczęciem cyklu, który ma wyłonić najlepszego australijskiego żużlowca, powiedział, że w tym roku stawka jest naprawdę mocna. 

37-latek w rozmowie z fimspeedway.com opowiedział o swoich przeciwnikach w tegorocznych mistrzostwach swojego kraju, w których rywalizuje po raz pierwszy od 2015 roku. 

Sparingowe plany przed sezonem 2023 Stelmet Falubazu Zielona Góra

“To jest definitywnie jedna z najsilniejszych list startowych mistrzostw Australii w ostatnich piętnastu latach. Nie będzie łatwo. Są tu chłopaki, którzy ścigali się na naszych torach przez ostatnie parę lat i znają każdy centymetr tych torów, więc będzie naprawdę ciężko. […] Nie ma w tej stawce nikogo, kto nie byłby w stanie wygrać pojedynczej rundy. Cała szesnastka prezentuje wysoki poziom. […] Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić w swoim gronie”.

Po pierwszym turnieju Jason Doyle prowadzi przed Jackiem Holderem i Maxem Frickiem. Kolejne rundy mistrzostw odbędą się 5 stycznia na Olimpic Park, 7 stycznia na Diamond Park, 9 stycznia na Loxford Park, a zakończenie i rozdanie medali będzie miało miejsce już 11 stycznia na obiekcie North Brisbane Speedway. 

MAGAZYN ŻUŻLOWY kliknij TUTAJ

fot. Judy Mackay

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×