Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Jason Doyle, co ty zrobiłeś! – Dramatyczna dyspozycja Australijczyka w starciu z Falubazem

Jason Doyle
Fot. Marta Astachow

Autor: Redakcja

Jason Doyle, co ty zrobiłeś! – Dramatyczna dyspozycja Australijczyka w starciu z Falubazem

Dla fanów ZOOLeszcz GKM Grudziądz to był mecz pełen rozczarowań, ale finalnie skończyło się tylko przegraną 6 pkt. Nie tylko ze względu na wynik, ale przede wszystkim ze względu na słabą dyspozycję jednego z kluczowych zawodników – Jasona Doyle’a. Były mistrz świata nie tylko nie spełnił oczekiwań, ale wręcz zawiódł, zdobywając zaledwie cztery „oczka” w starciu z Falubazem. Zawodnik był i jest kreowany na lidera drużyny i od niego samego wymaga się dużo więcej.

W jedenastym wyścigu zaczęły się schody dla GKM-u, gdy niepokonany dotąd Max Fricke przegrał wyścig. Jednak to dopiero trzynasty wyścig przyniósł indywidualne zwycięstwo dla drużyny, dzięki Australijczykowi, Jaimonowi Lidseyowi. Jednakże nawet jego wysiłki nie wystarczyły, by odwrócić losy meczu.

Doyle, który miał być jednym z liderów drużyny, zawiódł na całej linii. Jego zaledwie cztery punkty są powodem lawiny krytyki, jaka spadła na jego osobę po meczu. Fricke przyznał, że próbował przekazywać Doyle’owi swoje spostrzeżenia, jednakże bez rezultatu. Po meczu był on wyraźnie sfrustrowany i szybko opuścił park maszyn. Warto dodać, że Jason Doyle ma problemy ze startami od samego początku sezonu, na których wyraźnie zostaje i są one znacznie opóźnione, co ma bezpośrednie przełożenie na jego sytuacje w wyścigach. Czy były Mistrz Świata znajdzie jakiś środek zaradczy i poprawi swoją dyspozycję, a tym bardziej starty?

To nie pierwszy raz, gdy Doyle nie spełnia oczekiwań swojej drużyny. Jeśli jego forma nie poprawi się, Grudziądz może mieć poważne problemy z utrzymaniem się w elicie. Fani mają prawo być zaniepokojeni, gdyż tak słabe występy nie są rzadkością dla byłego mistrza świata.

Początek rywalizacji w lidze może być dla ZOOLeszcz GKM-u ostrzeżeniem. Czy Doyle zdoła się podnieść i odwrócić swoją sytuację? Czas pokaże, czy jest w stanie stanąć na wysokości zadania i zapewnić swojej drużynie potrzebne punkty.

b2a52ccf b33c 4d1a 8af6 26bc6a4fe8fc
Fot. Marta Astachow
doyle 3
Fot. Marta AStachow

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *